+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chefparade s. r. o.

Klíčová slova: chefparade, zábava, varenie, kurzy

E-mail: info@chefparade.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2011

Popis: Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade! Kurzy varenia v Chefparade sú naozaj pre každého. Pre firmy máme kulinársky teambuilding a štýlový priestor na školenia, tlačové konferencie či firemné prezentácie; pre verejnosť ponúkame kurzy varenia alebo súkromné párty či detské oslavy.

Web: www.chefparade.sk

Další související informace

Recepty na varenie

recept, recepty, varenie, pečenie – Recepty na varenie a pečenie online. Nájdete tu info o tom, ako uvariť cestoviny, pizzu, domáci chlieb z domácej pekárne. Ako sa správne straovať, päť veľkých objavov vo výžive a mnohé iné.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.