+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chovatelská stanice Blues

Klíčová slova: kerry, blue, terrier, teriér, psy, psí plemeno

E-mail: info@kerry-blue-terrier.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervna 2008

Popis: Naše chovatelská stanice se specializuje na chov plemene Kerry Blue Terrier, které uspokojí požadavky na sportovní výcvik, domácí pomazlení, hlídání objektu i lovecké použití. Toto plemeno je velice temperamentní s mimořádnou grácií pohybu.

Web: www.kerry-blue-terrier.cz

Další související informace

Psí potřeby

psi, psy, potřeby, informace, chovatelé – Web popisující psí potřeby každodenního života, rady a tipy pro chovatele, péče o psa a psí hygiena.Web popisující psí potřeby každodenního života, rady a tipy pro chovatele, péče o psa a psí hygiena.

Psí oblečky Monchien

psi, oblečky, psy, obleky, monchien – Monchien , oblečky pro psy šité na míru i hotové modely. Móda pro psy s možností výšivky se jménem pejska. Široký výběr barev a střihů.Monchien, oblečky pro psy šité na míru i hotové modely. Móda pro psy s možností výšivky se jménem pejska. Široký výběr barev a střihů.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.