+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chovatelska stanice Lucas

Klíčová slova: britska,kocka,kotata,kocour,lila,point,cerna kock

E-mail: kydlicekpavel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2009

Popis: Jsme malá chovatelská stanice, založená začátkem roku 2009, registrovaná u FIFE. Snad jako všichni chovatelé jsme si pořídili kocourka na mazlíka. Manželka vždy chtěla britskou kočičku, a tak výběr padl na krásného lilového kocourka jménem Amorous Like Diamond z chovatelské stanice Like Diamond, se kterou udržujeme kontakt doposud. Kocourka dostala manželka k vánocům pod stromeček, a po novém roce jsme začali uvažovat, zda kocourka vykastrovat či ne? Něměli jsme však to srdce ho nechat vykastrovat, a proto jsme se rozhodli pro založení chovatelské stanice. Poté jsme se začali poohlížet po nějaké nevěstě pro našeho kocourka, a po dlouhém zvažování padla volba na černou kočičku z chovatelské stanice Dajeka, jménem Helli Rose. Paní majitelka je takovým naším guru, která nás do chovu britských koček zasvětila, a také provedla prvními výstavami. Tak začala jedna éra našeho života..........

Web: http://www.lucastar.ic.cz

Další související informace

Kočka a pes

kočka, pes – Internetový portál pro všechny milovníky psů a koček. Na stránkách spousta článků, ručně tříděných katalogů, inzerce, přehledná databáze plemen psů a koček, fórum a spousta dalších užitečností pro chovatele.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.1909 sekund.