+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chovatelska stanice Lucas

Klíčová slova: britska,kocka,kotata,kocour,lila,point,cerna kock

E-mail: kydlicekpavel@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. ??jna 2009

Popis: Jsme malá chovatelská stanice, založená začátkem roku 2009, registrovaná u FIFE. Snad jako všichni chovatelé jsme si pořídili kocourka na mazlíka. Manželka vždy chtěla britskou kočičku, a tak výběr padl na krásného lilového kocourka jménem Amorous Like Diamond z chovatelské stanice Like Diamond, se kterou udržujeme kontakt doposud. Kocourka dostala manželka k vánocům pod stromeček, a po novém roce jsme začali uvažovat, zda kocourka vykastrovat či ne? Něměli jsme však to srdce ho nechat vykastrovat, a proto jsme se rozhodli pro založení chovatelské stanice. Poté jsme se začali poohlížet po nějaké nevěstě pro našeho kocourka, a po dlouhém zvažování padla volba na černou kočičku z chovatelské stanice Dajeka, jménem Helli Rose. Paní majitelka je takovým naším guru, která nás do chovu britských koček zasvětila, a také provedla prvními výstavami. Tak začala jedna éra našeho života..........

Web: http://www.lucastar.ic.cz

Další související informace

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.