+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chovatelské potřeby - Po

Klíčová slova: chovatelské potřeby, pro psy, pes, akvaristika

E-mail: info@pozorkrmiva.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2012

Popis: Chovatelské potřeby nejen pro kočky,pejsky,ptactvo,koně,hlodavce a hospodářská zvířata.Nabízíme krmiva,granule,vitamíny,minerály,klece,hračky.Součástí je také Chovatelská literatura,akvaristika,teraristika.Vše v kamenné prodejně za internetové ceny, rychlé dodání.

Web: www.pozorkrmiva.cz

Další související informace

MRAJA

Barzoj, rusky chrt, pes – Môj chov je trochu netradičný. Svoju chovateľskú stanicu zameranú predovšetkým na chov ruských chrtov, som postavila na nechcených a odvrhnutých jedincoch. A tak sa roku 2003 ku mne dostal nechcený 3,5 ročný Quincy z Palatinu Moravia (dnes moju svorku rozveseluje jeho dcéra Calinka Zwezda Hornada). V roku 2004 som sa pokúsila vrátiť "svetlo do života" dvom 6-ročným zúboženým barzojom, sučke Galke Sanive a psovi Atamán Grisa (súčasťou našej svorky je aj jeho syn Amuri-Pajkos Etalon). Neskôr v roku 2006 som si priniesla vo veľmi zlom psychickom stave 2,5-ročnú Amuri-Pajkos Desszert (jej matka sa stala matkou môjho prvého vrhu barzojov). Život s týmito barzojmi ma naučil oveľa viac porozumieť plemenu, a tak som sa pustila do vlastného chovu. Cieľom môjho chovu je v prvom rade zachovanie povahy barzoja, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou plemena. Samozrejmosťou je vynikajúci zdravotný stav a exteriér čo najviac sa približujúci k dokonalosti.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Svěř se! Internetová zpovědnice

zpovědnice, internetová zpovědnice, světnice – Máš nějaký problém, který potřebuješ vyřešit? Chceš se svěřit s něčím, co se Ti přihodilo? Máš nějaký příběh, který stojí za to? Pak neváhej a navštiv zpovědnici. Svěř.cz je internetová zpovědnice, ve které se můžeš anonymně svěřit ostatním s tím, co Tě trápí nebo těší. Ostatní mohou Tvé příspěvky komentovat, stejně tak můžeš i Ty psát komentáře k příspěvkům ostatních.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.