+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CHS Teddy z Valach

Klíčová slova: Chov teddy králíčků, zakrslý králík, teddy mazlík

E-mail: teddyzvalach@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: CHS Teddy z Valach - zájmový chov zakrslých teddy králíčků. Jsme členy chovatelů Zakrslých teddy a Teddy beránků. Teddy králíčci si získávají velikou oblibu atraktivním vzhledem a dobrou povahou. Na našem webu získáte mnoho informací o teddících - původ, standard, potrava, ubytování, nemoci .. atd,

Web: www.teddy-kralicek.borec.cz

Další související informace

Bígl Cirinka

Bígl fenka pes ciri cirinka bíglí slečna chov bígl – Stránky jedné roztomilé blíglí slečky. Příběhy z jejího veselého a divokého života. Fotogalerie nejen o bíglech. Odkazy na spoustu užitečných webů nejen o bíglech. Odkaz na výletnický klub určený nejen pro chovatele bíglů ale i dalších plemen.

zakrslý králík

zakrsly, kralik, seno, potrava, králíček – Každému, kdo chce chovat zakrslého králíčka, poradí Lucie Vabroušková. Poradíme Vám s výchovou, poradíme jak na nemoci a podobně. Pomůžeme Vám v rozhodování, za ano či ne zakrslého křálíčka! Ukážeme Vám pár fotek atd..

Hřebčín Jeníkov - prodej

hřebčín, chov Noriků, chov Shagya Arabů – Hřebčín Jeníkov v.o.s. se datuje od roku 1992, kdy skončil chov chladnokrevných koní v L.Z. Hořice. Bylo nakoupeno základní stádo matek a mladé klisny v počtu asi 35 ks. Zároveň byly odkoupeny 2 Shagya-arabské klisny.

Načítání trvalo 0.0964 sekund.