+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

CHS Teddy z Valach

Klíčová slova: Chov teddy králíčků, zakrslý králík, teddy mazlík

E-mail: teddyzvalach@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ledna 2010

Popis: CHS Teddy z Valach - zájmový chov zakrslých teddy králíčků. Jsme členy chovatelů Zakrslých teddy a Teddy beránků. Teddy králíčci si získávají velikou oblibu atraktivním vzhledem a dobrou povahou. Na našem webu získáte mnoho informací o teddících - původ, standard, potrava, ubytování, nemoci .. atd,

Web: www.teddy-kralicek.borec.cz

Další související informace

Chov psů hovawart

chovatelská stanice, chov psů, Hovawart – Naše chovatelská stanice psího plemena Hovawart vám nabízí služby a rady v oblasti chovu plemene Hovawart. Můžete u nás zakoupit štěňata a dozvědět se více informací o této rase. Můžete se zde v knize návštěv podělit o své názory a náměty.

zakrslý králík

zakrsly, kralik, seno, potrava, králíček – Každému, kdo chce chovat zakrslého králíčka, poradí Lucie Vabroušková. Poradíme Vám s výchovou, poradíme jak na nemoci a podobně. Pomůžeme Vám v rozhodování, za ano či ne zakrslého křálíčka! Ukážeme Vám pár fotek atd..

FIldovo akvárko

akvárium, akvárko, chov rybiček, alvaristika – Příběhy jednoho akvária a jeho obyvatel. Příběhy jsou psané formou blogu. Naleznete zde i návody na chov rybiček a kdejaké nápady na zkrášlení Vašeho akvária. Fotogalerie s fotkami z průběhu života akvária.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.