+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína Tiens (Ti

Klíčová slova: čínská medicína, tiens, tianshi, tiens.cz, antilip

E-mail: pipan@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Tradiční čínská císařská medicína Tianshi (Tiens). Výroba je založená na 5000 let starých recepturách pocházejících ze starého Tibetu (tzv. stará čínská císařská medicína). Čínská medicína Tiens (Tianshi)

Web: www.cinska-medicina-tiens.cz/

Další související informace

Tiens cz - čínská medicína

tiens cz, tianshi, tian shi, čínská medicína – Tiens cz - čínská medicína. Detoxikace organismu, výživa a regenerace. Přírodní produkty pro zdraví, přírodní kosmetika Tiens. Vitalita, krása s doplňky stravy. Antilipidový čaj, chitosan, cordyceps, spirulina.

diagnostika,léčba,poradna

bady, čínská přírodní medicína, Tiens,Tianshi, – Obnova zdraví Jedním ze základních faktorů vzniku nemocí je deficit vitamínů, minerálů, aminokyselin a dalších mikro a makroelementů. Lidský organismus potřebuje denně 13 vitamínů a 60 minerálů. Nám denně chybí cca 60-80% těchto komponentů potřebných pro jeho práci.

Medicin.cz - magazín

zdraví, medicína, psychologie, estetika, zdravá vý – Články, rozhovory a videa o zdraví, nejcennějším co máme. Odborné příspěvky na téma naše tělo, léky, zdravá výživa, psychologie a estetika. Nechybí oblíbená kategorie babské rady a příběhy ze života.

Načítání trvalo 3.0969 sekund.