+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína Tiens (Ti

Klíčová slova: čínská medicína, tiens, tianshi, tiens.cz, antilip

E-mail: pipan@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Tradiční čínská císařská medicína Tianshi (Tiens). Výroba je založená na 5000 let starých recepturách pocházejících ze starého Tibetu (tzv. stará čínská císařská medicína). Čínská medicína Tiens (Tianshi)

Web: www.cinska-medicina-tiens.cz/

Další související informace

Čínská medicína

čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka – Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Tiens cz čínská medicína

tiens, tiens cz, tianshi cz, čínská medicína – Tiens cz čínská medicína tianshi cz. Antilipidový čaj, spirulina, cordyceps, čaje na hubnutí, očista těla a detoxikace organismu. Přírodní doplňky stravy. Léčivé byliny, přístroje pro zdraví, lékaři. Tiens produkty léčba. Posílení imunity.

Internetový portál www.cinske-zbozi.cz

Čínský dovoz, čínský kalendář, čínská medicína, – Čínské-zboží.cz – je nejrozsáhlejší český web o Číně. Obsahuje zajímavé informace o čínském zboží, čínské kultuře, tradiční medicíně a přírodních krásách Čínské lidové republice. Online prodej nabízí široký sortiment kvalitních čínských výrobků za levné ceny. Stránka uvádí zajímavé informace o cestovaní do Číny. Aktuální katalog čínských firem v České lidové republice.

Načítání trvalo 2.9323 sekund.