+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská medicína Tiens (Ti

Klíčová slova: čínská medicína, tiens, tianshi, tiens.cz, antilip

E-mail: pipan@illusion-pictures.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. z??? 2009

Popis: Tradiční čínská císařská medicína Tianshi (Tiens). Výroba je založená na 5000 let starých recepturách pocházejících ze starého Tibetu (tzv. stará čínská císařská medicína). Čínská medicína Tiens (Tianshi)

Web: www.cinska-medicina-tiens.cz/

Další související informace

Internetový portál www.cinske-zbozi.cz

Čínský dovoz, čínský kalendář, čínská medicína, – Čínské-zboží.cz – je nejrozsáhlejší český web o Číně. Obsahuje zajímavé informace o čínském zboží, čínské kultuře, tradiční medicíně a přírodních krásách Čínské lidové republice. Online prodej nabízí široký sortiment kvalitních čínských výrobků za levné ceny. Stránka uvádí zajímavé informace o cestovaní do Číny. Aktuální katalog čínských firem v České lidové republice.

Čínská medicína - léčivé

čínská medicína, tčm, fytoterapie, čínské byliny, – BlahodarnéHouby.cz Vše o léčivých houbách a jejich účincích na lidské zdraví. Lesklokorka leská, ganoderma lucidum, reishi, cordyceps, shitake, maitake a další léčivé houby. Zkušenosti uživatelů, poradna.

Tradiční čínská medicína

tradiční čínská medicína, akné, hemeroidy, migréna – Web Mudr. Josefa Mačeka zaměřený na tradiční čínskou medicínu a její účinné léčby mnoha problémů.Tradiční čínská medicína je nejstarší medicínský vědní obor, sloužící zachování zdraví, který má svou filosofii, fyziologii a patologiii a taktéž vynikající léčebné možnosti. Ty nastolují rovnováhu v organismu. Tato harmonie znamená ZDRAVÍ.

Načítání trvalo 0.0944 sekund.