+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská zeď

Klíčová slova: Čchang-čcheng, Čínská zeď

E-mail: subregistr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Čchang-čcheng, doslova „Dlouhá zeď“. Dlouhá čínská zeď je starý systém opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou v křivce, která je podobná dračímu tělu. Čchang-čcheng, Čínská zeď, velká zeď, div, div svě. stavbou.

Web: www.velkacinskazed.cz

Další související informace

Čínská medicína - TianShi - Tiens

čínská medicína, tianshi, tiens, detoxikace – Čínská medicína - TianShi - Tiens. Přírodní zdraví a výživa sloužící jako doplněk stravy. Bylinné čaje na hubnutí, očista těla a detoxikace organismu, výživa v těhotenství. Posílení imunity přírodními vitamíny.

Zrcadla do koupelny

zrcadla, zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď – Zrcadla: zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď, zrcadla na míru. Zrcadla pro Vaše nové koupelny, šatny a předsíně. Montáž zrcadla pro stěny posiloven a tělocvičen plošným nalepením na připravený podklad. Zrcadla tloušťky 4 – 6mm, čirá, tónovaná. Možnost instalace folie pro bezpečnostní úpravu proti roztříštění. Zajištění truhlářského vyrovnání stěny pro velkoplošné zrcadlové stěny baletních sálů a tanečních škol s dodávkou dřevěného madla. Zrcadla do koupelny, zrcadla na zeď, zrcadla na míru, zrcadla do posilovny, zrcadla do tělocvičny, zrcadla do předsíně.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.