+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Čínská zeď

Klíčová slova: Čchang-čcheng, Čínská zeď

E-mail: subregistr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2010

Popis: Čchang-čcheng, doslova „Dlouhá zeď“. Dlouhá čínská zeď je starý systém opevnění táhnoucí se napříč severní Čínou v křivce, která je podobná dračímu tělu. Čchang-čcheng, Čínská zeď, velká zeď, div, div svě. stavbou.

Web: www.velkacinskazed.cz

Další související informace

Barevné dekorativní samolepky na zeď

samolepky, samolepky na zeď, tapety na zeď – Barevné dekorativní samolepky na zeď. Pořiďte si moderní samolepící dekorace na stěnu. Dekorativní samolepky do kuchyně, dětského pokoje, sklo, nábytek. Designové samolepící tapety: zvířata, květiny, abstraktní, dětské, vzory. Kvalitní samolepící fóĺie.

Luxusní tapety

luxusní tapety, luxusni tapety, tapety na zeď – Luxusní tapety, masivní nábytek, kožené italské sedačky, dekorativní bytové doplňky. Luxusní tapety které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu i design, dokáží oživit Vaše stěny nespočet barvami, vzory i strukturami, kterých klasickým vymalováním nedocílíte.

Samolepky na zeď

Samolepky na zeď, dekorace na zeď – Eshop prodávající samolepky na zeď. Velmi moderní dekorace na zeď je v poslední době hitem a my vám přinášíme motivy, které se budou zaručeně líbit. Nyní máte možnost nechat si vyrobit i samolepku podle vlastní představy.

Načítání trvalo 1.9020 sekund.