+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Cirkus trochu jinak

Klíčová slova: kejklíři, žongléři, tanečnice, živé sochy, cirkus,

E-mail: info@cirkusjinak.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ?nora 2009

Popis: Přistupte blíže a nechte na sebe dýchnout atmosféru kejklířů, žonglérů, tanečnic, živých soch a cirkusantů. Předvedeme Vám ohnivé vystoupení, fire show, UV show, žonglování. Atrakce pro děti - historický kolotoč. Škola žonglování.

Web: www.cirkusjinak.cz/

Další související informace

Sochy, plastiky, reliéfy

sochy, reliéfy, plastiky, moderní, origiginály – antikpraha.cz - Sochy, plastiky, reliéfy, obrazy, rámy, fotografie, dekorace, plakáty - nákup a prodej starožitností i replik, starožitný nábytek, svítidla, obrazy, sochy, doplňky, lovecké trofeje, zahradní vybavení, sběratelství - numismatika, filatelie

Zahrady - LUBO

zahrady parky živé ploty hrací plochy sečení park – Firma LUBO - ZAHRADNICKO TECHNICKÉ SLUŽBY, byla založena v roce 1997. Od samého začátku založení se firma zabývá přípravou půdy a terénními úpravami pro založení okrasných trávníků a jejich údržbou. Do které patří pravidelné sečení, hnojení i ošetřování trávníků proti škůdcům a chorobám. Zároveň s parkovými úpravami provádíme návrhy na výsadbu a zakládání záhonů s okrasnými i ovocnými stromy. A to jak pro veřejnou zeleň obcí a měst tak i pro rodinné zahrady. Na vzrostlé zeleni provádíme údržbu tvarováním okrasných keřů a stromů, prořezávání starších stromů a keřů, tak i kácení starých nebo nemocných stromů. Všechny naše práce provádíme s největší opatrností jak k rostlinám a agrotechnickým lhůtám, tak i k ekologii. Pro tuto dlouholetou tradici a zkušenost přichází firma, každoročně na začátku nové sezóny s novými pracovními technologiemi, které by zkvalitnili naše služby a na druhou stranu snížili ceny pro spotřebitele a zákazníky. Budeme rádi, když i Vy vyzkoušíte naše služby.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.