+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Citáty

Klíčová slova: citáty, láska, priateľstvo

E-mail: info@najcitaty.sk

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2011

Popis: Web stranka o Citátoch. Citáty: Prečo sa trápiť, keď to už niekto povedal lepsie? Citáty su zoradené do kategorii o láske, priateľstve, Bohu, manželstve, peniazoch a hodnotách. Možnosť pridania citátu a hlasovania za ten najlepší.

Web: www.najcitaty.sk

Další související informace

Obrázky láska

Obrázky láska, obrazky laska, laska, tapety laska – Obrázky láska jsou stránky, na kterých naleznete obsáhlou databázi obrázků a tapet na plochu na téma láska. Dále se na nich dozvíte, co je to láska. Navíc máte jedinečnou možnost zkopírovat si kód pod obrázkem a vkládat jej třeba na profil nebo do vašich stránek.

Citáty Azcitaty.cz

citáty, citáty o lásce, o životě, o přátelství – Denně aktualizovaná sbírka největších osobností historie. Citáty o lásce, o životě, o přátelství, o člověku, o mužích a ženách, o rodičích a dětech, smutné citáty a další. Citáty i autoři se zobrazují přehledně.

Citáty, přísloví ze světa

Citáty, citát, citáty o lásce, citáty o přátelství – Citatovnik.cz je stránka s velkou databází citátů. Naleznete zde citáty nejenom české ale také zahraniční. Citátů je zde velké množství. Citáty jsou rozděleny do kategorií podle tématu. Naleznete zde např. Citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o moudrosti, citáty o Bohu, citáty o dětech, citáty o jídle, citáty o lidech apod.

Načítání trvalo 0.0621 sekund.