+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Criss Angel - Magie

Klíčová slova: magie, Criss, Angel, iluzionista, zpevak

E-mail: kykynos@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. srpna 2010

Popis: Fan stránky Crisse Angela člověka , který umí nejen nadchnout, ale vždy překvapit něčim novým a neuvěřitelným, ať už ze světa magie či hudby. Je to skvělý iluzionista, hudebník, kaskadér a zpěvák.Fan page..

Web: www.crissangel.cz

Další související informace

Arcana-V - Astro, Tarot

Tarot, Magie, Výklad karet, Horoskop, Numerologie – Tarot, magie, výklad karet, Řešení zdravotních a životních situací, chaldejská numerologie, kabala, astrologie, Horoskop zdarma, On-line výklad zdarma, věštírna, tajemno, filozofie, Tajemství přírodní medicíny, zdraví, zdravá výživa, léčení nemocí a chorob, hubnutí, diety, energie

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Iluzionista pro děti

iluzionista, kouzelníci, oslava – Iluzionistické představení zaměřené na dětské publikum - interaktivní představení, do kterého se děti po celou dobu zapojují, na závěr tvarování zvířátek z balónků. Představení je vhodné na městské slavnosti, narozeninové oslavy, svatby a další eventy.

Načítání trvalo 0.0602 sekund.