+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dance Studio Olomouc

Klíčová slova: street, dance, streetdance, tanec, olomouc

E-mail: studio@331.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2012

Popis: Taneční studio v centru Olomouce, které se zaměřuje především na výuku nejrůznějších pouličních tanečních stylů (hip hop, house dance, popping, locking, b-boying, dancehall, waacking, mtv style, ...).

Web: www.331.cz

Další související informace

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Grow23World

pestovani, grow – prodej kompletního vybavení pro pěstování indoor a outdoor, vzduchotechnika, osvětlení,laboratorní technika,čerpdla, vaporizéry, kuřácké potřeby. literatura. Mimo otvírací hodiny otevřeno po tel. domluvě

Taneční škola, kurzy

Taneční kurzy, tanec, taneční škola, kurzy tance – Taneční škola Ivy Langerové. Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli. Tanec je život, život je pohyb.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.