+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dance Studio Olomouc

Klíčová slova: street, dance, streetdance, tanec, olomouc

E-mail: studio@331.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ledna 2012

Popis: Taneční studio v centru Olomouce, které se zaměřuje především na výuku nejrůznějších pouličních tanečních stylů (hip hop, house dance, popping, locking, b-boying, dancehall, waacking, mtv style, ...).

Web: www.331.cz









Další související informace

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Načítání trvalo 0.0599 sekund.