+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DiscGolfPark

Klíčová slova: discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf,

E-mail: info@discgolfpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Web: www.discgolfpark.cz/

Další související informace

Golfcourses.cz

golf, golfový klub, jamka, birdie, golfova hriste – Komplexní přehled o aktuálním dění v golfových klubech a jejich hřištích na jednom místě! Mimo to jsou na stránkách hřišť jejich recenze, mapy příjezdu, herní rozbory jednotlivých jamek, sekce jak na golf, fotogalerie a další.

Relax golf - Indoor Golf

golf, klub, hra, simulátor, relax, trénink, výuka, – Relax golf Jihlava vám umožní hru na jednom z nejlepších simulátorů světa. Nádherná animovaná příroda, vše v pohybu, sledování míče kamerou. Hra na hřišti, trénink, výuka, clubfitting. Pohádkový golf pro děti, minigolf, soutěže, turnaje.

Karlovy Vary Hotel Embassy

embassy, hotel, ubytování, karlovy, vary, golf, pr – Rodinný, čtyř-hvězdičkový, hotel v lázeňském centru s komfortně zařízenými pokoji. Pro pohodlí našich hostů slouží útulný lobby bar, společenská místnost s fitness centrem, masáže. Uzavřené parkoviště k dispozici zdarma.

Načítání trvalo 0.0736 sekund.