+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DiscGolfPark

Klíčová slova: discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf,

E-mail: info@discgolfpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Web: www.discgolfpark.cz/

Další související informace

Moderní sporty

Sport, moderní, sporty, golf, bowling, squash – Výběr nejzajímavějších a nejvyhledávanějších moderních sportů v České Republice i na celém světě. Výběr nejzajímavějších a nejvyhledávanějších moderních sportů v České Republice i na celém světě.

Různý věci, najděte vše

fotbal, sport, basketbal, badminton, golf, hokej – Najděte vše, co jste chtěli vědět o sportu. Naleznete zde zajímavé informace o oblíbených sportech. Fotbal, lední hokej, golf, box, badminton, basketbal a mnoho dalších. Přijďte se k nám podívat. Zajímavé věci nejen z oblasti sportu.

Golfové potisky na míče

golf, golfové potřeby, golfové potisky – Golfové potisky na všechny golfové potřeby. Vytvoříme jakýkoliv potisk na Vaše míče, hole, bugy, šiltovky, oblečeníc a všechny golfové potřeby. Prodej online i v kamenných prodejnách v Praze, Ostravě, Brně a Teplicích.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.