+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DiscGolfPark

Klíčová slova: discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf,

E-mail: info@discgolfpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Web: www.discgolfpark.cz/

Další související informace

Hotel Grund Resort v Mladých Bucích

hotel, Grund Resort, ubytování, Mladé Buky, Golf, – Hotel GRUND RESORT GOLF&SKI je umístěn v klidné krajině východních Krkonoš nedaleko Janských Lázní a Pece pod Sněžkou.Náš čtyřhvězdičkový hotel Vám nabízí luxusní ubytování s příjemnou a pohodovou atmosférou. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje a luxusní apartmány zařízené špičkovými italskými designéry.

Volkswagen Golf - Nadprie

vw golf, golf, volkswangen – Volkswagen Golf je veľmi dobre hodnotený voz, čo sa týka bezpečnosti, priestrannosti,spoľahlivosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Je to automobil vhodný, ako do mesta, tak na dlhšie trasy. Má veľmi dobré parametre.

Golfové potřeby Praha

golf, golfové potřeby, golf praha, golf shop – Vše pro golf. Golfprofi nabízí golfové potřeby, golfové hole, míče, oblečení, doplňky. Prodej online, nebo v kamenných prodejnách v Praze, Ostravě, Brně a Teplicích. Vše skladem, skvělé ceny, pořádání soutěží, Golf klub.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.