+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DiscGolfPark

Klíčová slova: discgolfpark, discgolf, disc golf, frisbee, golf,

E-mail: info@discgolfpark.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: DiscGolfPark je koncept realizace discgolfových hřišť s využitím materiálu americké společnosti Innova. DiscGolf je dynamicky se rozrůstající outdoorová aktivita vhodná pro každého. DiscGolfové hřiště je jedna z nejdostupnějších forem vybudování nového sportovně - rekreačního zařízení.

Web: www.discgolfpark.cz/

Další související informace

Golfový E-shop

golf, hole, míčky, vozíky, oblečení, – Golfový e-shop s možností vyzkoušení nabízeného zboží v kameném obchodě. Naše široká nabídka golfového zboží vás jistě zaujme. Nabízíme golfové hole, míčky, oblečení, vozíky, headcovery a různé golfové doplňky, které vám zpříjemní vaši golfovou hru.

Golf Resort Telč

golf, golfové hřiště, golfový resort, golfový míče – Do malebné krajiny nedaleko Telče (památka Unesco) je posazen golfový areál. Na ploše 70 hektarů je vystavěno 18 jamkové hřiště mezinárodních parametrů. Od roku 2005 je v provozu prvních 9 jamek. Kompletní osmnáctka je otevřena od května roku 2006. Každá jamka hřiště, které je umístěno v mírně zvlněné krajině s množstvím vodních ploch a vzrostlých lesů, je osobitým způsobem zajímavá a postupně překvapí hráče něčím jiným. Perlou hřiště je nádherný výhled na tři kilometry vzdálenou Telč.

Volkswagen Golf - Nadprie

vw golf, golf, volkswangen – Volkswagen Golf je veľmi dobre hodnotený voz, čo sa týka bezpečnosti, priestrannosti,spoľahlivosti a šetrnosti k životnému prostrediu. Je to automobil vhodný, ako do mesta, tak na dlhšie trasy. Má veľmi dobré parametre.

Načítání trvalo 3.7012 sekund.