+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Divadelní tábor

Klíčová slova: divadelní tábor, herecký tábor

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2012

Popis: Již 20 let jsme tu pro šikovné a talentované děti, které si chtějí vyzkoušet jaké je to být hercem, moderátorem, zpěvákem, nebo tanečníkem. Pro děti, které se chtějí naučit správně mluvit, dýchat i pohybovat je připravena výuka pod vedením pedagogů z uměleckých škol.

Web: www.divadelnitabor.cz/

Další související informace

Letní dětský tábor HK

letní dětský tábor, letní tábor, dětský tábor – Letní dětský tábor pro děti od 6 do 15 let. tradice, jistota, zodpovednost, zabava. Dětský letní tábor pro děti od 6 do 15 let. tradice, jistota, zodpovednost, zabava. cena 3600, Janovičky u Broumova

Ubytování v Roudné, Tábor

ubytování, Roudná, Tábor, jížní Čechy – Pronájem luxusní chaty. Ubytování v Roudné, okres Tábor, jížní Čechy. V blízkosti Golf Bechyně, cyklistika, ZOO, koupání Lužnice aj. Široké možnosti trávení volného času a komplexní skužby pro firmy, koly a kolky.

Děti bez hranic

Dětský letní tábor, letní tábory pro děti, – DĚTI BEZ HRANIC jsou zkušený provozovatel akcí pro děti a rodiny s dětmi. V roce 2013 pořádáme letní dětské tábory, zimní dětské tábory a tábory pro rodiče s dětmi (letní i zimní). Letní tábory, zimní tábory a tábory pro rodiče s dětmi děláme pro radost dětí, rodičů a našich vedoucích. Naše tábory jsou kvalitní (středisko, zahraniční busy, program), se zkušenými vedoucími a odpovědným přístupem ke zdraví a bezpečnosti dětí!

Načítání trvalo 0.0650 sekund.