+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Divadelní tábor

Klíčová slova: divadelní tábor, herecký tábor

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2012

Popis: Již 20 let jsme tu pro šikovné a talentované děti, které si chtějí vyzkoušet jaké je to být hercem, moderátorem, zpěvákem, nebo tanečníkem. Pro děti, které se chtějí naučit správně mluvit, dýchat i pohybovat je připravena výuka pod vedením pedagogů z uměleckých škol.

Web: www.divadelnitabor.cz/

Další související informace

Vodácký klub RAK

voda, tábor, vodácký tábor, letní tábor, raft – Pořádáme dětské vodácké letní tábory na řece Vltavě. Tábor je učen pro děti od 9 do 15 let. Je možná účast dětí s bezlepkovou a bezmléčnou dietou. Tábor je pořádán jako putovní. Dálka d tábora je 14 dnů.

Letní tábory SYKA

letní tábor, letní tábory, angličtina – Cestovní kancelář zaměřená na letní tábory s různou intenzitou výuky angličtiny. Od hravé angličtiny pro nejmenší, až po plně anglický tábor s rodilými mluvčími. Od r. 1994 přinášejí naše tábory zábavu i poznání uprostřed jihočeských lesů.

Letní tábor Kačlehy

letní tábor, dětský tábor, stanový tábor, tábor – Letní tábor pro děti od 9 do 15 let, podrobnosti o celoročních akcích a další informace naleznete na stránkách oddílu Kačleháci 78. skupiny Skalka. Pravidelně pořádáme akce pro děti, hlavní naší aktivitou je samozřejmě pořádání letního dětského tábora v jižních Čechách.

Načítání trvalo 2.1815 sekund.