+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DIVERS DREAM

Klíčová slova: Potápěčské safari Egypt, kurzy potápění, výlety.

E-mail: info@diversdream.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2008

Popis: Potápěčský klub DIVERS DREAM - kurzy potápění, cestování za potápěním, půjčovna potápěčského vybavení, servis a prodej potápěčské techniky, potápěčský obchod, poradenství, individuální přístup. To jsou základní služby, které veřejnosti a členům klubu poskytujeme.

Web: www.diversdream.cz

Další související informace

Opltova taneční škola

tanec taneční kurzy oplt kultura waltz samba polka – Taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež a dospělé v Obecním domě a hotelu Legie v Praze. V tanečních kurzech jsou vyučovány standardní a latinskoamerické tance. Naučíte se taneční kroky pro tance polka, valčík, waltz, tango, foxtrot, sambu, rumbu, cha-cha, jive. Pořádáme základní, pokračovací a speciální taneční kurzy a také základní taneční rychlokurzy pro dospělé páry. Speciální taneční kurz v párech doporučujeme jako průpravu do sportovních tanečních klubů. Zápis do tanečních kurzů Opltovy taneční školy po internetu, telefonicky nebo osobně!

Kurzy potápění

kurzy potápění, kurzy potápění Brno – Pořádáme kurzy potápění v Brně. V naší nabídce neleznete možnost absolvovat kurzy potápění od začátečníků po specialisty a instruktory. Navštivte naši školu potápění Secret of the sea Diving Center Brno.

zde nevím co přesně máte

potápění, škola potápění, kurzy potápění – Stránky, které jsou určeny pro všechny příznivce potápění a fotografování pod vodou.Jsme kamenný a internetový obchod a zároveň potapěčský klub, který nabízí svým členům nemalé výhody. Pořádáme potápěčské výpravy po celém světě na ty nejkrásnější lokality. Naší školou potápění, projdou ročně desítky spokojených studentů, kteří se k nám vždy rádi vracejí, a my se jim to snažíme vracet maximální péčí.

Načítání trvalo 3.3332 sekund.