+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DIVERS DREAM

Klíčová slova: Potápěčské safari Egypt, kurzy potápění, výlety.

E-mail: info@diversdream.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2008

Popis: Potápěčský klub DIVERS DREAM - kurzy potápění, cestování za potápěním, půjčovna potápěčského vybavení, servis a prodej potápěčské techniky, potápěčský obchod, poradenství, individuální přístup. To jsou základní služby, které veřejnosti a členům klubu poskytujeme.

Web: www.diversdream.cz

Další související informace

Dovolená - zájezdy

dovolená, last-minute, zájezdy, letenky, egypt, – Přehledná nabídka dovolené a last minute zájezdů. Tisíce zájezdů, last minute a dovolené od stovek cestovních kanceláří. Naleznete zde super last minute dovolené, letenky, dárkové poukazy i skupinové zájezdy.

Egypt a Marsa Alam

Egypt, Marsa Alam, potápění, Diving, Divers, úpláž – Marsa Alam, egyptská oblast novinkou mezi destinacemi pro dovolenou. Významné místo pro potápěče, luxusní hotely a možnosti pro odpočinek návštěvníků. Marsa Alam, ráj pro potápěče a milovníky relaxu a oddychu. Ideální šnorchlování a potápění v překrásném Rudém moři na pískovém pobřeží Egypta

Výuka angličtiny

výuka angličtiny, firemní kurzy anglického jazyka – Aleksandra Stojanovik - Profesionální a kvalifikovaná lektorka pro výuku anglického jazyka především pro firemní kurzy angličtiny. 6 let praxe, certifikace (CPE, CELTA), špičkové reference, ukázková hodina zdarma.

Načítání trvalo 0.0796 sekund.