+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DIVERS DREAM

Klíčová slova: Potápěčské safari Egypt, kurzy potápění, výlety.

E-mail: info@diversdream.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2008

Popis: Potápěčský klub DIVERS DREAM - kurzy potápění, cestování za potápěním, půjčovna potápěčského vybavení, servis a prodej potápěčské techniky, potápěčský obchod, poradenství, individuální přístup. To jsou základní služby, které veřejnosti a členům klubu poskytujeme.

Web: www.diversdream.cz

Další související informace

Jazyková škola Karlovy Va

jazykové kurzy Karlovy Vary, jazyková škola Karlov – Zajišťujeme výuku v jazykových kurzech pro jednotlivce, firmy a širokou veřejnost v Karlovarském kraji. Naším cílem je podporovat klienty v použití jazyka v praktických situacích. Zaměřujeme se na konverzační dovednosti a schopnost komunikace.

Levné letenky - Vijatrip.cz

Vijatrip, levné letenky, jazykové kurzy v zahranič – Nechcete ztrácet čas hledáním letenek či ubytování v zahraničí? Potřebujete zařídit ISIC, YTIC kartu? Nebo uvažujete o jazykovém kurzu v cizině, ale nevíte, jak na to? Nabízíme vám odbornou asistenci při zařizování vašich cest. Kontaktujte nás, rádi vám poradíme - zařídíme vše potřebné za vás!

zde nevím co přesně máte

potápění, škola potápění, kurzy potápění – Stránky, které jsou určeny pro všechny příznivce potápění a fotografování pod vodou.Jsme kamenný a internetový obchod a zároveň potapěčský klub, který nabízí svým členům nemalé výhody. Pořádáme potápěčské výpravy po celém světě na ty nejkrásnější lokality. Naší školou potápění, projdou ročně desítky spokojených studentů, kteří se k nám vždy rádi vracejí, a my se jim to snažíme vracet maximální péčí.

Načítání trvalo 3.2879 sekund.