+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrá pískoviště.cz

Klíčová slova: Pískoviště, dětská pískoviště, dětská hřiště, sklu

E-mail: dobrapiskoviste@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2009

Popis: Dobrá pískoviště cz nabízí kvalitní dřevěná pískoviště s krytem i bez stějně tak i plastová pískoviště, písek do pískovišť a hračky na písek včetně zahradních dětských bazénků a bazénů. Naše pískoviště jsou jsou vyrobena z hladce hoblovaného kvalitního dřeva v několika barevných variantách a nebo bez povrchové úpravy. Veškeré barevné varianty pískoviště jsou vždy vytvořeny vodouředitelnou ekologicky nezávadnou lazuravací barvou s certifikací pro dětské hračky. Z důvodu odtoku vody ven z pískoviště nemají pískoviště dna, doporučujeme použít pod pískoviště mulčovací textili nebo podobný vodupropouštějící materiál, který jednak zabrání prorůstání plevelů a trávy do pískoviště a dále zabraňuje vysypávání písku z pískoviště do okolní trávy. Naše pískoviště jsou dodávána s bočními lavičkami, které umožňují pohodlné posezení Vašich dětí přui hraní si na písku. Většina prodaných pískovišt opuští naši prodejnu ve verzi pískoviště s krytem. Kryt na pískovišti není vyroben proti zatékaní vody do písku, jeho funkce spíše spočívá v ochraně pískoviště proti kočkám. U několika typů nahrazuje zcela plnohodnotně kryt posuvná stříška - vice u pískoviště se stříškou. Pískoviště jsou dodávána bez písku, který si u nás můžete objednat přímo s dodávkou pískoviště. Dodáváme speciální balený tříděný písek do pískoviště, ve vhodném 20 litrovém balení.

Web: www.dobra-piskoviste.cz/

Další související informace

Ing. Olga Šašková, s.r.o.

dětská hřiště, skluzavky, houpačky, pískoviště, hr – Nabízíme dětská hřiště, skluzavky, houpačky a pískoviště. Dodáváme sestavy Jungle Gym pro rodiny s dětmi. Dále dřevěné zahradní domky, UNIVERSO, typ srub, altány, dětské domečky. Provádíme montáže i zakázkovou výrobu.

Dětská hřiště Blue Rabbit

dětská hřiště, houpačky, skluzavky, pískoviště – Dětská hřiště Blue Rabbit - dětské hřiště jako stavebnice. Certifikovaný systém prvků dětských hřišť umožňuje snadnou montáž svépomocí, dětská hřiště Blue Rabbit nabízí hrací věže, houpačky, skluzavky, pískoviště s krytem i bez a další šikovné doplňky. Rozvoz po celé České republice, zajišťujeme i případnou montáž přímo u zákazníka na zahradě.

Karim - dětská hřiště

dětská hriště, dětský koutek, lanové pyramidy – Tradiční český výrobce městského mobiliáře, dětských hřišť a interiérových dětských koutků. Nabídka obsahuje věžičky, houpačky, lanové pyramidy, venkovní fitnes, lavičky, odpadkové koše, autobusové čekárny, nádoby na zeleň a další.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.