+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dobrá pískoviště.cz

Klíčová slova: Pískoviště, dětská pískoviště, dětská hřiště, sklu

E-mail: dobrapiskoviste@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. kv?tna 2009

Popis: Dobrá pískoviště cz nabízí kvalitní dřevěná pískoviště s krytem i bez stějně tak i plastová pískoviště, písek do pískovišť a hračky na písek včetně zahradních dětských bazénků a bazénů. Naše pískoviště jsou jsou vyrobena z hladce hoblovaného kvalitního dřeva v několika barevných variantách a nebo bez povrchové úpravy. Veškeré barevné varianty pískoviště jsou vždy vytvořeny vodouředitelnou ekologicky nezávadnou lazuravací barvou s certifikací pro dětské hračky. Z důvodu odtoku vody ven z pískoviště nemají pískoviště dna, doporučujeme použít pod pískoviště mulčovací textili nebo podobný vodupropouštějící materiál, který jednak zabrání prorůstání plevelů a trávy do pískoviště a dále zabraňuje vysypávání písku z pískoviště do okolní trávy. Naše pískoviště jsou dodávána s bočními lavičkami, které umožňují pohodlné posezení Vašich dětí přui hraní si na písku. Většina prodaných pískovišt opuští naši prodejnu ve verzi pískoviště s krytem. Kryt na pískovišti není vyroben proti zatékaní vody do písku, jeho funkce spíše spočívá v ochraně pískoviště proti kočkám. U několika typů nahrazuje zcela plnohodnotně kryt posuvná stříška - vice u pískoviště se stříškou. Pískoviště jsou dodávána bez písku, který si u nás můžete objednat přímo s dodávkou pískoviště. Dodáváme speciální balený tříděný písek do pískoviště, ve vhodném 20 litrovém balení.

Web: www.dobra-piskoviste.cz/

Další související informace

Skluzavky, pískoviště

Skluzavky, pískoviště, houpačky, houpadla, dětská – Hledáte zahradní prvky pro dětské hry na Vaší zahradě ? Nabízíme zcela bezpečná a certifikovaná zahradní dětská hřiště, skluzavky, houpačky pro privátní použití. Veškeré prvky jsou velmi elegantně zpracované s dlouhou životností.

Dětská hřiště pro Brno a

dětská hřiště, UNI sestavy, lanové sestavy, – Dětská a víceučelová hřiště Vám dodá firma Alestra. Hledáte skluzavky, prolézačky nebo bezpečné dopadové plochy pro Vaše dětská hřište? Shlédněte prezentaci firmy Alestra a vyberte si z široké nabídky dětských hřišť. Lanové sestavy pro všechny.

Dětská hřiště

dětská hřiště, houpačka, skluzavka, domeček, kolot – Dětská hřiště od základu až po celé sestavy zahrnující věžičky, houpací sestavy, prolézačky, domečky, skluzavky, mosty a spoustu dalšího pro dobrou zábavu Vašich dětí.

Načítání trvalo 0.0705 sekund.