+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DOGSTORE.CZ

Klíčová slova: obojky, vodítka, dummy, aport, pes, lovecký pes

E-mail: matej.rumpa@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2011

Popis: Náš internetový e-shop DOGSTORE.CZ Vám nabízí kompletní nabídku chovatelských potřeb. Máme nízké ceny a velmi široký sortiment jak vodítek a různých pomůcek, tak nabídku krmiv a výživy pro psy a jiná zvířata.

Web: www.dogstore.cz/

Další související informace

SvetPejsku.cz

psi, kočky, fenky, kočka, pes – Svět pejsků je portál, určený pro všechny majitele a milovníky psů. Původně jsme ho plánovali jen jako jakousi encyklopedii psích plemen, napojenou na inzertní portál Hyperinzerce.cz. Zde se totiž velmi rozmohl prodej, ale i dárcovství pejsků a štěňat a tak vznikla potřeba inzerci psů nějak rozdělit (ideálně podle plemen) a poskytnout o nich uživatelům základní informace.

MRAJA

Barzoj, rusky chrt, pes – Môj chov je trochu netradičný. Svoju chovateľskú stanicu zameranú predovšetkým na chov ruských chrtov, som postavila na nechcených a odvrhnutých jedincoch. A tak sa roku 2003 ku mne dostal nechcený 3,5 ročný Quincy z Palatinu Moravia (dnes moju svorku rozveseluje jeho dcéra Calinka Zwezda Hornada). V roku 2004 som sa pokúsila vrátiť "svetlo do života" dvom 6-ročným zúboženým barzojom, sučke Galke Sanive a psovi Atamán Grisa (súčasťou našej svorky je aj jeho syn Amuri-Pajkos Etalon). Neskôr v roku 2006 som si priniesla vo veľmi zlom psychickom stave 2,5-ročnú Amuri-Pajkos Desszert (jej matka sa stala matkou môjho prvého vrhu barzojov). Život s týmito barzojmi ma naučil oveľa viac porozumieť plemenu, a tak som sa pustila do vlastného chovu. Cieľom môjho chovu je v prvom rade zachovanie povahy barzoja, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou plemena. Samozrejmosťou je vynikajúci zdravotný stav a exteriér čo najviac sa približujúci k dokonalosti.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.2023 sekund.