+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Don sphynx kočka - Pyrel

Klíčová slova: kočka,plemeno,kocour,koťata,bezsrstá,chovná

E-mail: murinovag@centrum.sk

Datum vloľení do katalogu: 27. srpna 2010

Popis: Věnujeme se výhradně chovu bezsrstého plemene kočky Don Sphynx. Nabízíme vám pohled do historie vzniku tohoto plemene samozřejmě mnoho užitečných a zajímavých informací. Také u nás najdete standard plemene podle FIFE a mnoho fotografií našich koček.

Web: www.pyrel.net

Další související informace

Kočka a pes

kočka, pes – Internetový portál pro všechny milovníky psů a koček. Na stránkách spousta článků, ručně tříděných katalogů, inzerce, přehledná databáze plemen psů a koček, fórum a spousta dalších užitečností pro chovatele.

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.2001 sekund.