+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Donno Grogs Tibetan

Klíčová slova: Tibetan, Mastiff, kennel, tibetská doga

E-mail: elbass@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2008

Popis: Chovatelská stanice Tibetan Mastiffů je zaměřena na kvalitní, zdravý, silný a vyrovnaný chov různých typů - Tsang Khyi, Do-Khyi a barev. Jsme členem KCHMPP, KTK-Tsang Khyi klub, KTD.Jsme chovatelskou stanicí, která si dává za cíl :kvalitní, silný, zdravý a vyrovnaný chov různých typů (Tsang Khyi, Do-Khyi) Tibetan Mastiff a barev, kdy vycházíme z prvotního chápání plemene TMs v zemi jejich původu.

Web: www.evahavlickova.cz.tl

Další související informace

Vetpoint, nemocnica

veterinární klinika, veterina, vetpoint – Stránka vám nabízí rozšířený přehled o službách veterinární kliniky Vetpoint a také pár užitečných rad ohledně péče o zvířata.Snažíme se vám poskytout potřební informace pro péči o vašeho pějska i jiné miláčky.

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.