+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doučování a příprava na z

Klíčová slova: doučování,příprava na zkoušky, matemat,fyz,chem aj

E-mail: maghajjar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Doučování a příprava na zkoušky žáků sš,zš z matematiky, fyziky,chemie,práce s počítačem, angličtiny případně jiných předmětů v Jablonci nad Nisou. Trpělivost, induviduální přístup, garantovány výsledky.

Web: http//www.doucovanijablonec.kvalitne.cz

Další související informace

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Seznámení, seznamka

seznamka,seznamovací agentura,seznámení,rande – Objevte výhody seznamovací agentury, která se aktivně věnuje nalezení vašeho ideálního protějšku. Zadejte své požadavky a může začít vyhledávání ideálního partnera nebo partnerky. Seznamka Partner pro život Vám zaručuje absolutní diskrétnost.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.