+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doučování a příprava na z

Klíčová slova: doučování,příprava na zkoušky, matemat,fyz,chem aj

E-mail: maghajjar@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Doučování a příprava na zkoušky žáků sš,zš z matematiky, fyziky,chemie,práce s počítačem, angličtiny případně jiných předmětů v Jablonci nad Nisou. Trpělivost, induviduální přístup, garantovány výsledky.

Web: http//www.doucovanijablonec.kvalitne.cz

Další související informace

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Grow23World

pestovani, grow – prodej kompletního vybavení pro pěstování indoor a outdoor, vzduchotechnika, osvětlení,laboratorní technika,čerpdla, vaporizéry, kuřácké potřeby. literatura. Mimo otvírací hodiny otevřeno po tel. domluvě

Doučování školní předměty

doučování, doučování matematika, doučování čj – Pokud hledáte doučování a chcete kvalitního a prověřeného lektora, hledejte doučování u nás. Doučíme školní předměty, hudbu, jazyky. Naším posláním je poskytnout mladým rodičům plnohodnotné využití volného času jejich dětí podle jejich zájmu.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.