+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Srí Lanka

Klíčová slova: dovolená srí lanka

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Dovolená Srí Lanka, ostrov čajových plantáží, deštných pralesů i dlouhých zlatavých pláží lemovaných palmami. Budhistické chrámy, nádherné botanické zahrady, národní parky se stády divokých slonů a velmi příjemní lidé, to vše poznáte na krásné Srí Lance.

Web: www.dovolena-sri-lanka.eu

Další související informace

Sri lanka

Sri lanka – Stránky popisují jednu z oblíbených cestovních destinací. Dozvíte se něco z minulosti této ostrovní země a také informace o ubytování. Srí lanka je exotická krajina s pěkným a čistým mořem. Můžete se podívat na mapu a naplánovat si dovolenou. Srí lanka je místo plné atrakcí, odpočinku a rekreace.

Kréta Řecko, Kréta dovol

kréta řecko, kréta dovolená – Kréta, největší a nejjižnější ostrov Řecka nabízí vše, co si na dovolené můžete přát. Nekonečné nádherné pláže, skalnaté zátoky, olivové a citrusové háje a mnoho archeologických památek. V Řecku je více jak 1000 ostrovů a každý nabízí něco osobitého.

Srí Lanka - čajová velmoc

Srí Lanka, ubytování Srí Lanka, letenky Srí Lanka – Ostrov Srí Lanka, dřívější Cejlon, se do podvědomí mnoha osob zapsal jako čajová velmoc, kterou především proslavil vynikající černý čaj. Užitečné informace o dovolené v této zemi naleznete na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0884 sekund.