+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Srí Lanka

Klíčová slova: dovolená srí lanka

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Dovolená Srí Lanka, ostrov čajových plantáží, deštných pralesů i dlouhých zlatavých pláží lemovaných palmami. Budhistické chrámy, nádherné botanické zahrady, národní parky se stády divokých slonů a velmi příjemní lidé, to vše poznáte na krásné Srí Lance.

Web: www.dovolena-sri-lanka.eu

Další související informace

Dovolená Teď - průvodce d

Dovolená u moře, exotická dovolená, letní dovolená – Server Dovolená Teď, přináší informace a online objednávku po internetu vaši dovolené. Dovolená Teď vám přináší informace a pomůže vám při výběru vaší dovolené. Server Dovolená Teď informuje o zajímavých místech světa.

Lefkada

Lefkada last minute dovolená Řecko – Řecký ostrov Lefkada je velice oblíbeným cílem dovolené. Přečtěte si praktické informace pro cestu, jaká jsou oblíbená letoviska, které pláže navštívit a na jaký výlet na tomto romantickém ostrově vydat.

Dovolená Řecko

Last minute Řecko, Dovolená Řecko – Cestovní agentura Intertravel.cz se zabývá prodejem pojištěných zájezdů a pobytů renomovaných cestovních kanceláří včetně zájezdů last moment, first a last minute Řecko i s odlety z Pardubic. Nabízíme využití všech slevových a věrnostních programů jako je „ dovolená dětí zdarma“. Specializujeme se i na dovolenou na Slovensku, termální lázně Podhájská, Velký Meder, Dunajská Streda a jiné s autokarovou nebo vlastní dopravou.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.