+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Srí Lanka

Klíčová slova: dovolená srí lanka

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Dovolená Srí Lanka, ostrov čajových plantáží, deštných pralesů i dlouhých zlatavých pláží lemovaných palmami. Budhistické chrámy, nádherné botanické zahrady, národní parky se stády divokých slonů a velmi příjemní lidé, to vše poznáte na krásné Srí Lance.

Web: www.dovolena-sri-lanka.eu

Další související informace

Dovolená Thajsko

Dovolená Thajsko – Praktické informace a rady pro přípravu Vaší dovolené v Thajsku. Novinky z Thajska, informace o destinacích, ubytování, kultuře, přírodě, kuchyni, historii, počasí, recenze hotelů, mapy a tipy na výlety.

Dovolená Řecko, Kypr

dovolená Řecko, dovolená Kypr, Kréta, Rhodos, Kos – CK VTT to je dovolená Řecko, Kypr a řecké ostrovy. V naší nabídce naleznete zájezdy na ostrov Kréta, Kypr, Rhodos, Kos, Korfu, Zakynthos, Thassos, Samos, Lesbos, nebo můžete navštívit Peloponés či oblast Olympské riviéry Pierie.

Srí Lanka - čajová velmoc

Srí Lanka, ubytování Srí Lanka, letenky Srí Lanka – Ostrov Srí Lanka, dřívější Cejlon, se do podvědomí mnoha osob zapsal jako čajová velmoc, kterou především proslavil vynikající černý čaj. Užitečné informace o dovolené v této zemi naleznete na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 1.8353 sekund.