+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Srí Lanka

Klíčová slova: dovolená srí lanka

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Dovolená Srí Lanka, ostrov čajových plantáží, deštných pralesů i dlouhých zlatavých pláží lemovaných palmami. Budhistické chrámy, nádherné botanické zahrady, národní parky se stády divokých slonů a velmi příjemní lidé, to vše poznáte na krásné Srí Lance.

Web: www.dovolena-sri-lanka.eu

Další související informace

Srí Lanka dovolená

Srí Lanka dovolená, Srí Lanka – Srí Lanka je jednou z nejoblíbenějších turistických destinací poslední doby a to zejména pro nezaměnitelně krásnou přírodu a průzračně čisté moře. Připočteme-li stále nižší finanční náročnost na pořízení dovolené na Srí Lance a není v podstatě co řešit.

Dovolená u moře 2010 Levně

dovolena 2010 u moře,zájezdy,dovolena Chorvatsko – Rozhodli jste se trávit letošní dovolenou 2010 u moře? Chcete si odpočinout v houpavých a slaných vodách moře? Máte zájem o nějaký pěkný poznávací a levný zájezd z občasnými zastávkami u moře?To vše a mnohem více najdete u nás.

Srí Lanka - čajová velmoc

Srí Lanka, ubytování Srí Lanka, letenky Srí Lanka – Ostrov Srí Lanka, dřívější Cejlon, se do podvědomí mnoha osob zapsal jako čajová velmoc, kterou především proslavil vynikající černý čaj. Užitečné informace o dovolené v této zemi naleznete na našich webových stránkách.

Načítání trvalo 0.0944 sekund.