+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dovolená Srí Lanka

Klíčová slova: dovolená srí lanka

E-mail: info@dumcestovani.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. z??? 2011

Popis: Dovolená Srí Lanka, ostrov čajových plantáží, deštných pralesů i dlouhých zlatavých pláží lemovaných palmami. Budhistické chrámy, nádherné botanické zahrady, národní parky se stády divokých slonů a velmi příjemní lidé, to vše poznáte na krásné Srí Lance.

Web: www.dovolena-sri-lanka.eu

Další související informace

Penzion Sluníčko

Penzion, ubytování, Beskydy, Lysá hora, dovolená – Penzion Sluníčko na Ostravici pod Lysou Horou v Beskydech. Nabízíme ubytování, koupaliště, kurty, pizzerii. Možnost využití Relaxcentra Sepetná s bazénem, bowlingem, saunou apod. Pokoje jsou zařazeny do více kategorií.

Lefkada

Lefkada last minute dovolená Řecko – Řecký ostrov Lefkada je velice oblíbeným cílem dovolené. Přečtěte si praktické informace pro cestu, jaká jsou oblíbená letoviska, které pláže navštívit a na jaký výlet na tomto romantickém ostrově vydat.

Ubytování Rakousko

dovolená Alpy, ubytování Rakousko – Blahodárný pobyt v rakouských Alpách. Levné a přesto velmi komfortní ubytování v apartmánovém domě Kulmhof, vám může splnit veškeré představy o atraktivní dovolené. Díky příznivým klimatickým podmínkám je Tauplitz považovaný za 'Klimatické a antialergické koupele". Má nespočetné množství turistických a cykloturistických cest v jezerní oblasti solné komory. V blízkosti se také nacházejí termální lázně Bad Mitteldorf. Přímo v objektu je bazén a sauna zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0658 sekund.