+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Doxi studio

Klíčová slova: Mastering Nahrávání CD

E-mail: info@doxi.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. listopadu 2009

Popis: Mastering Nahrávání CD Skupina Kapela Natáčení CD Mikrofony Ozvučení Kulturní produkce Hudební produkce Výroba CD kopírování CD distribuce CD datové nosiče Nahrávací studio Masteringové studio Pořádání produkcí Audiotechnika Hudební technika Nahrávací technika

Web: www.doxi.cz

Další související informace

výroba CD a DVD

Výroba CD a DVD – Poskytujeme komplexní služby pro malé, střední a velké firmy i soukromé osoby. Zákaznická služba a komunikace je pro nás to nejdůležitější. Vyrábíme CD, DVD, potahované krabičky, veškeré CD/DVD tiskoviny, speciální balení CD/DVD dle přání zákazníka.

Studio tiskové produkce

etikety, samolepky, booklety CD a DVD, certifikáty – Studio tiskové produkce nabízí kvalitní malonákladový tisk na digitálním stroji Konica Minolta. Je vhodný pro tisk vizitek, katalogů, pozvánek, letáků či kalendářů a to již od jednoho kusu. Dále zhotovuje grafické návrhy a tiskové podklady pro jakýkoliv druh tiskovin včetně realizace.

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Načítání trvalo 1.6618 sekund.