+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dvůr Nové Zámky

Klíčová slova: kůň, ubytování, závody, občerstvení, hobby,příroda

E-mail: info@dvurnovezamky.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ??jna 2013

Popis: Dvůr Nové Zámky najdete v samém srdci CHKO Litovelské Pomoraví vzdálené zhruba 3km od města Litovel. Ve Dvoře Nové Zámky jsou pořádány letní tábory u koní, v provozu je letní zahrádka, parkurové závodiště s opracovištěm, jezdecká hala, letní ubytování v dřevěných buňkách a stanech, nově je zprovozněno celoroční ubytování v apartmánech. Veřejnost může dále využít výuky jízdy na koních pro děti a ustájení koní s veškerým komfortem, stejně jako pronájmu venkovních i krytých jízdáren. V areálu jsou nově zrekonstruovány moderní stáje, klubovna, apartmány a letní ubytování. Dále probíhá investiční výstavba zázemí pro jezdecký klub, restaurace, wellness a penzionu.

Web: www.dvurnovezamky.cz/

Další související informace

www.konici.snadno.eu

stáj, jezdec, ošetřovatel,koně,kůň, stránky, – Stáj musí být dost prostorná, protože když máme ve stáji několik koní je důležité aby chodbička byla dost široká. Třeba pro případ že pujdou dva lidé a každý povede svého koně do boxu. Pokud bude chodba malá dva koně se tam nevejdou a je zde riziko poranění jak vodičů tak koní.

Ubytování Pálava - Penzio

ubytování, pálava, penzion, pod pálavou, ubytování – Ubytování pod Pálavou na slunné Jižní Moravě. Penzion U Valíčků nabízí uzavřené parkoviště, venkovní posezení, krb, venkovní kuchyňku, bazén, dětský koutek a zahradní domek pro úschovnu kol. Užijte si krásnou dovolenou v Perné přímo pod Pálavou.

Načítání trvalo 0.0531 sekund.