+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Electronicmusic.cz

Klíčová slova: hudba, mp3, techno, house, trance, radio

E-mail: info@electronicmusic.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2008

Popis: Společenský portál o (nejen) elektronické hudební kultuře. Electronicmusic.cz je zaměřen na širokou scénu (především) elektronické hudební kultury, mapuje dění na současné domácí i zahraniční scéně a přináší aktuální společenské informace. Součástí jsou hudební recenze a reporty, rozhovory s různými osobnostmi především z hudební scény, zajímavé videoklipy, recenze a představení hudební techniky, společenské články a samozřejmě informace o aktuálních událostech jako jsou pořádané akce, festivaly, party a podobně.

Web: www.electronicmusic.cz

Další související informace

ASH DOM Jistebník

hudba, dechová, dechovka, Jistebník, orchestr, kon – Amatérské sdružení hudebníků - dechový orchestr mladých Jistebník. Repertoár sahající od klasické dechové hudby, jako jsou pochody, valčíky a polky, přes úpravy klasických děl až po úpravy muzikálů, filmové a populární hudby.

Hornet rádio

hornet, rádio, live stream, športové rádio, reklam – Prvé a jediné športové rádio na Slovensku. Cieľom Hornet rádia je byť obľúbenou rozhlasovou stanicou pre každého, kto má rád šport, bez ohľadu na jeho politické názory, vek, pohlavie, národnosť alebo vzdelanie. Sme presvedčení, že existencia športového rádia na Slovensku má svoje opodstatnenie.

Načítání trvalo 0.0775 sekund.