+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurosauna

Klíčová slova: výroba saun, eurosauna, infrasauna, saunová kamna

E-mail: zdenek.kosina@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se výrobou saun, infrasaun a prodejem veškerých saunových doplňků. Dále v naší nabídce naleznete saunová kamna, dveře, Ruskou baňu (obdoba finské sauny), saunové domky, vířivé vany a mnoho dalšího. Působíme na trhu již od Roku 1993 a za tu dobu jsme realizovali mnoho zakázek a získali nespočet spokojených zákazníků. Sauny dodáváme kompletně na klíč včetně dopravy a montáže. Používáme pro zhotovení saun jen vysoce kvalitní materiály jako je skandinávský smrk, kanadská borovice apod. V naší vzorkovně si můžete prohlédnou vzorovou saunu a infrasauna, zákazníci si saunu i infrasaunu mohou osobně vyzkoušet.

Web: www.eurosauna.cz

Další související informace

Domaci-sauny.com - finská

sauny,domací sauny,saunové doplňky, saunová kamna – Výroba a instalace saun, sauny HARVIA, klasické sauny, venkovní sauny, infra sauny, parní sauny. Saunová kamna, infrazářiče, celoskleněné dveře, saunové doplňky, dřevo na stavbu sauny. Obklad - severský smrk, abachi, topol, hemlock a west red cedr. Sauny od 29900Kč+DPH. Do 24h vypracujeme nabídku.

Krbová kamna - aaKrby.cz

Krbová kamna - aaKrby.cz – Prodáváme krbová kamna, krbové vložky, elektrické krby, sporáky, teplovodní: vložky, kamna, sporáky. A veškeré příslušenství. Zboží skladem - expedice zboží do 3 - 5 pracovních dnů po přijetí objednávky.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.