+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurosauna

Klíčová slova: výroba saun, eurosauna, infrasauna, saunová kamna

E-mail: zdenek.kosina@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se výrobou saun, infrasaun a prodejem veškerých saunových doplňků. Dále v naší nabídce naleznete saunová kamna, dveře, Ruskou baňu (obdoba finské sauny), saunové domky, vířivé vany a mnoho dalšího. Působíme na trhu již od Roku 1993 a za tu dobu jsme realizovali mnoho zakázek a získali nespočet spokojených zákazníků. Sauny dodáváme kompletně na klíč včetně dopravy a montáže. Používáme pro zhotovení saun jen vysoce kvalitní materiály jako je skandinávský smrk, kanadská borovice apod. V naší vzorkovně si můžete prohlédnou vzorovou saunu a infrasauna, zákazníci si saunu i infrasaunu mohou osobně vyzkoušet.

Web: www.eurosauna.cz

Další související informace

EUROBARGE

Výroba lodí, výroba hausbótů, obytné lodě, hausbót – Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží. Společnost Eurobarge s.r.o. se zabývá výrobou celoocelových obytných motorových lodí a hausbótů, které jsou určené pro plavbu ve vnitrozemí a při pobřeží.

ABX KAMNA

Krby, krbová kamna, krbové vložky , kachlová kamna – Internetový obchod se vzorkovou prodejnou. Nabízíme výrobky firmy ABX- krbová kamna, kachlová kamna, krby a krbové vložky, kuchyňské sporáky na tuhá paliva. Dopravíme zdarma po celé ČR. Možnost splátek.

Infrasauna do bytu

Infrasauny, levná infrasauna, keramické infrasauny – Prodáváme infrasauny pro zlepšení zdraví a relaxaci doma. Tato infrasauna se vejde skoro do každého bytu. V nabídce máme na 30 typů infrasaun. Levnou infrasaunu si může dovolit téměř každý.Infrasauny, levná infrasauna, keramické infrasauny, karbonové infrasauny,

Načítání trvalo 0.0608 sekund.