+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eurosauna

Klíčová slova: výroba saun, eurosauna, infrasauna, saunová kamna

E-mail: zdenek.kosina@miton.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. b?ezna 2011

Popis: Zabýváme se výrobou saun, infrasaun a prodejem veškerých saunových doplňků. Dále v naší nabídce naleznete saunová kamna, dveře, Ruskou baňu (obdoba finské sauny), saunové domky, vířivé vany a mnoho dalšího. Působíme na trhu již od Roku 1993 a za tu dobu jsme realizovali mnoho zakázek a získali nespočet spokojených zákazníků. Sauny dodáváme kompletně na klíč včetně dopravy a montáže. Používáme pro zhotovení saun jen vysoce kvalitní materiály jako je skandinávský smrk, kanadská borovice apod. V naší vzorkovně si můžete prohlédnou vzorovou saunu a infrasauna, zákazníci si saunu i infrasaunu mohou osobně vyzkoušet.

Web: www.eurosauna.cz

Další související informace

Sklo pod kamna

sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna – Sklomat je výrobce kalených skel pod kamna. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen skla standardní, vybrat si můžete z více jak 250 typů, tak i skla atypická přesně dle vašeho návrhu. Toužíte po kaleném skle na míru pod vaše kamna či před váš krb? Napište nám nebo zavolejte a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Výroba plastů

výroba plastů, zpracování plastů – Firma Chemoplast BEC, a.s. se zabývá výrobou a zpracováním plastů, plasty pro automobilový průmysl, výrobou plastových dílů pro průmyslové použití, potiskem a svařováním plastů. Dále výrábí plastové hračky, stavebnicí Cheva nebo společenské hry.

Sklárny Moravia

sklárna, sklárny, prodej skla, výroba skla – Sklárny Moravia tradičně vyrábí obalové sklo pro Vaše produkty. Do naší nabídky patří lahve na víno, lahve na alkohol a likéry, ale taktéž potravinářské sklo, kosmetické flakóny a laboratorní sklo. Kromě výroby zajišťujeme taktéž prodej lahví.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.