+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filatelia, Filatelie Novo

Klíčová slova: Filatelie, filatelia, aukce, pohlednice, pohledy,

E-mail: filatelia@filatelia-novosad.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2009

Popis: Poriadame písomné aukcie filatelistického materiálu.poštová história, celiny, celistvosti, známky, cenzúra, pohľadnice, Zeppelínová pošta, listy z Napoleónskej a Pruskej vojny, vojenská pošta, polárna pošta, vlaková a lodná pošta, misie OSN

Web: www.filatelia-novosad.sk

Další související informace

Antikvariát Zvonička

Knihy, starožitnosti pohlednice, ošacení. – Prodej a výkup starých a použitých knih všech žánrů, učebnic, pohlednic, hodin, starožitností, obrazů, nábytku, šperků, bižuterie, bytových doplňků, ošacení, bytového textilu, bytových doplňků a různých drobností.

Svět pohledů

pohledy, pohlednice, vydavatelství, turistika – Vydavatelství Svět pohledů vydává pohlednice, kalendáře, publikace s regionální tématikou, turistické magnetky. Na stránkách najdete galerii soudobých i historických pohledů. Všechny naše produkty je možné zakoupit přímo v e-shopu.

infoklik.eu

portál, aukce, nabídka, internet, – Nabídkové portál pro firmy. Infoklik - je internetová nabídková služba, která pomáhá Kupujícím „se setkat" s Zájemci, a zároveň pomáha v procesu hledání nejvhodnější nabídky. Uživatel portálu získá přístup k digitálních produktů.

Načítání trvalo 0.0551 sekund.