+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filatelia, Filatelie Novo

Klíčová slova: Filatelie, filatelia, aukce, pohlednice, pohledy,

E-mail: filatelia@filatelia-novosad.sk

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2009

Popis: Poriadame písomné aukcie filatelistického materiálu.poštová história, celiny, celistvosti, známky, cenzúra, pohľadnice, Zeppelínová pošta, listy z Napoleónskej a Pruskej vojny, vojenská pošta, polárna pošta, vlaková a lodná pošta, misie OSN

Web: www.filatelia-novosad.sk

Další související informace

Aukce a prodej pohlednic

aukce, pohlednice, známky, prodej – Aukční portál zaměřený na aukci pohlednic. Stránka nabízí také prodej pohlednic formou kup teď a prodej známek. V nabídce se objeví až několik desítek tisíc pohlednic a známek. V neprodejní sekci naleznete galerii pohlednic.

Svět pohledů

pohledy, pohlednice, vydavatelství, turistika – Vydavatelství Svět pohledů vydává pohlednice, kalendáře, publikace s regionální tématikou, turistické magnetky. Na stránkách najdete galerii soudobých i historických pohledů. Všechny naše produkty je možné zakoupit přímo v e-shopu.

infoklik.eu

portál, aukce, nabídka, internet, – Nabídkové portál pro firmy. Infoklik - je internetová nabídková služba, která pomáhá Kupujícím „se setkat" s Zájemci, a zároveň pomáha v procesu hledání nejvhodnější nabídky. Uživatel portálu získá přístup k digitálních produktů.

Načítání trvalo 2.8869 sekund.