+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filatelie, poštovní známk

Klíčová slova: Filatelie, poštovní známky, známka, magazin, hobby

Datum vloľení do katalogu: 8. dubna 2010

Popis: Aktuální filatelie on-line - Infofila.cz - magazín o filatelii - denně nový článek, infocentrum, galerie, inzerce, odkazy. Jste li filatelista rozhodně neváhejte tento web navštívit.

Web: www.infofila.cz

Další související informace

Sběratelský deníček

Deník,sběratelé,filatelie,známky, mince,PZL,FDC,PL – O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou.REKLAMA REKLAMA Úvodní stránka Diskuzní fórum Seznamka Soutěže Senioři vítáni Léto 2011NOVÉ Zdraví Típni TO! Medicína Výživa Kondice Psychologie Alternativa Krása a relax Rodina Senioři Děti a vnoučata Vztahy a láska Sex a erotika Volný čas Cestování Kultura Gastronomie Hobby Zvířata Sport Auto-moto Věda a technika Vzdělávání Bydlení Náš domov Nájem a pronájem Energie Hledáme bydlení Finance Peníze Práce Důchod a dávky Právo v praxi Ze života Osobnosti Příběhy Naše minulost Proč a jak nacházíte se: Hlavní stránka / Volný čas / Hobby velikost písma: A +/ A/ A - celý web diskuze Sběratelství – svět tajemných vášní Autor: Martina McLenehanová | komentářů: 0 O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou. Ušlechtilá posedlost Hnacím motorem každého sběratelství je zájem, nadšení a vášeň. Předmět tohoto zaujetí je libovolný, může to být cokoliv, co sběratele upoutá. Sběratel odhaluje jedinečnost a krásu věcí tím, že je vytrhává z jejich obvyklého prostředí. V kontextu sbírky i předměty, které v každodenním životě působí banálně, mohou přinést pobavení a poučení nejen o sobě samých, ale také o příbuzných oborech, době a prostředí svého vzniku a užívání. Každá sbírka je vzácná.Sběratelé nejsou osamocení podivíni.

Dvůr Nové Zámky

kůň, ubytování, závody, občerstvení, hobby,příroda – Dvůr Nové Zámky najdete v samém srdci CHKO Litovelské Pomoraví vzdálené zhruba 3km od města Litovel. Ve Dvoře Nové Zámky jsou pořádány letní tábory u koní, v provozu je letní zahrádka, parkurové závodiště s opracovištěm, jezdecká hala, letní ubytování v dřevěných buňkách a stanech, nově je zprovozněno celoroční ubytování v apartmánech. Veřejnost může dále využít výuky jízdy na koních pro děti a ustájení koní s veškerým komfortem, stejně jako pronájmu venkovních i krytých jízdáren. V areálu jsou nově zrekonstruovány moderní stáje, klubovna, apartmány a letní ubytování. Dále probíhá investiční výstavba zázemí pro jezdecký klub, restaurace, wellness a penzionu.

Načítání trvalo 0.1947 sekund.