+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fit Studio 7

Klíčová slova: Pilates, pilates brno, pilates cviky

E-mail: info@fitstudio7.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2009

Popis: Nabízíme pilates cvičení, power jogu, chi-toning, osobní tréninky ve fitness. Naučíme vás pilates cviky pro zdraví. Setavíme tréninkový plán. To vše od Fit Studio 7 v Brně. Samozřejmostí je individuální přístup s profesionálními trenéry a vybavením pro Vás.

Web: fitstudio7.cz

Další související informace

Pilates

Pilates, knihy pilates, cvičení pilates – Internetový miniobchod, který Vám nabízí knihy věnující se velice populárnímu cvičení Pilates, které posiluje tělo a zlepšuje jeho držení. Hlavní důraz při cvičení Pilates je kladený na správné dýchání , koncentraci, kontrolu pohybů, přesnost a plynulost cviků.

Cviky, diety, fitness

Fitness, cviky, diety, squash, bazen, pilates – Na těchto stránkách naleznete základní informace o cvičení (především domácím cvičení), stravování a obecné informace o fungujících i nefungujících dietách. Kontakty na fitness centra, squashe, bazény.

Cvičení pro těhotné

cvičení pro těhotné,cvičení pilates – Pokud jste v období těhotenství a sháníte informace o správném cvičení nebo různých těhotenských kurzech, které vám pomohou v nastávajícím období nebo u porodu, pak jsou tyto stránky určeny právě pro Vás!

Načítání trvalo 2.4677 sekund.