+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fit Studio 7

Klíčová slova: Pilates, pilates brno, pilates cviky

E-mail: info@fitstudio7.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2009

Popis: Nabízíme pilates cvičení, power jogu, chi-toning, osobní tréninky ve fitness. Naučíme vás pilates cviky pro zdraví. Setavíme tréninkový plán. To vše od Fit Studio 7 v Brně. Samozřejmostí je individuální přístup s profesionálními trenéry a vybavením pro Vás.

Web: fitstudio7.cz

Další související informace

Brno : Brněnské Obchody

Brno, Brnenske Obchody, kultura, poledni menu – Brno, Brnenske Obchody, seznam obchodu, informace o obchodech, kultura, kina, divadla, koncerty, denní menu, mesto Brno, kulturni akce, polední menu, menicka, denni menu, Zoo Brno, Narodni divadlo v Brne, divadlo, umeni, koncerty, Brnenska prehrada , Vystaviste Brno,

Sítě proti hmyzu Brno

sítě proti hmyzu brno, kasko, žaluzie, – Nabízíme Vám sítě proti hmyzu a žaluzie v Brně. Dodáváme sítě okenní i dveřní a to v barvě bílé i v imitacích dřeva. V naší nabídce nechybí ani celostínící žaluzie. Vyberte si z různých barev lamel, nebo z imitací dřeva. Cenová nabídka zdarma ještě dnes.

Fitness pomůcky

balance trainer, pilates kruh, flexi tyč – Firma Posture nabízí cvičební pomůcky pro Pilates, fitness, sport a rehabilitaci. Zároveň poskytuje tělovýchovné služby se zaměřením zejména na zdravotní formy cvičení (Pilates, Bosu, cvičení pro těhotné a po porodu).

Načítání trvalo 2.7248 sekund.