+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FKK Slovakia

Klíčová slova: naturizmus, naturism, fkk

E-mail: naturistclub@azet.sk

Datum vloľení do katalogu: 30. ??jna 2009

Popis: FKK Slovakia je dobrovoľný, nepolitický, súkromný, medzinárodný, naturistický portál manželských a zmiešaných párov (muž + žena) vyznávajúcich naturistický životný štýl s názorom, že byť naturistom nestačí raz za čas navštíviť nudapláž, saunu alebo wellness bez plaviek. To praktikujú nudisti, ktorí sa kúpu a opaľujú nahí. Byť naturistom znamená žiť v harmónii s prírodou, chrániť prírodu a životné prostredie pre ďalšie generácie, tolerovať a akceptovať názory ostatných ľudí s praktikovaním naturizmu všade tam, kde to neporušuje zákony Slovenskej republiky a Európskej únie.

Web: naturistclub.eu

Další související informace

Granule pro psy, krmivo pro kočky

granule pro psy, krmiva pro kočky, obojky, hračky – Náš eshop se zabývá prodejem krmiva pro kočky a psy, také nabízíme hračky pro psy, hračky pro kočky, granule pro psy a oblečky a obojky pro naše mazlíčky. Prodáváme také kartáče, hřebeny, obojky, postroje a hračky pro kočky , Záchody, pelíšky a ostatní potřeby pro kočky

Ubytování Český Krumlov

ubytování,český,krumlov,pension,penzion – Vyberte si ubytování v jednom ze 4 domů v centru Českého Krumlova. Na výběr je ubytování v hotelu Myšší Díra nebo v pensionech Villa Margarita, WOK, Dům U Hada. Hotel Garni Myší Díra se nachází v klidné části historického centra města Český Krumlov, pouhé 2 minuty pěší chůze od hlavního náměstí. Hotel Myšší Díra nabízí deset dvoulůžkových a rodinných vícelůžkových pokojů Deluxe na pěti podlažích s nezapomenutelným výhledem na řeku a město. Pension Villa Margarita nabízí stylové ubytování za výhodnou cenu v 5 pokojích Economy a 3 pokojích Standard s výhledem na město. K dispozici je jeden bezbariérový pokoj. Ubytování v historickém domě na břehu řeky v centru města Český Krumlov nabízí citlivě zrekonstruovaný penzion Dům U Hada. Pension WOK nabízí 3 pokoje Standard s výhledem na řeku a město. 1 pokoj Economy s oknem na ulici. Na pokoji je WC, sprcha (vana), fén, TV, satelit. Snídaně formou bufetu.

Salsa kurzy Praha

Salsa,Bachata,Zouk a Samba de gafieira,bachatango – Z latino tanců se stal horký magnet, který neustále láká další nadšence. Tyto tance si získaly obrovskou sledovanost. Přidejte se ke stovkám tančících v rytmu Salsy, Bachaty, Zouku a Samby de gafieiry i v roce 2011. Latino tancování je hitem ve světě. Buďte součástí historie. Tuto show sleduje celý svět.

Načítání trvalo 0.0831 sekund.