+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotogalerie

Klíčová slova: fotogalerie, ukládání, prohlížení. server, Flash

E-mail: info@fotokomfort.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. z??? 2009

Popis: Fotogalerie pro jednoduché prohlížení a ukládání fotografií z uživatelského PC, fotoaparátu a jiných nosičů na server. Nabízí jednoduché ovládání s využitím interaktivních prvků flashového prostředí. V on-line systému lze fotografie okamžitě ukládat, zpětně nahrávat, měnit a podle svých potřeb chránit. Fotografie uložené na server ve flashovém prostředí není možné souborově kopírovat.

Web: www.fotokomfort.cz

Další související informace

Reklamní USB flash disky

Reklamní USB flash disky, USB reklamní předměty, f – USB reklamní předměty, reklamni flash disky, flash disk, flash disk na míru, potisk, laser, dovozce a velkoobchod od 30ks, Zakázková výroba, Reklamní potik, PC myši s potiskem, MP3 a MP4 přehrávače Dodáváme reklamní USB flash disky a jiné reklamní předměty. Reklama pomocí USB flash disků vlastních tvarů s reklamním potiskem je reklama která Vaše klienty i zakazníky potěší. Je pro nás důležitá spokojenost každého klienta a naší hlavní předností je 100% spolehlivost.

F-Hry.cz - online hry

hry, flash hry, hry zdarma, skvělé hry, flashovky – Náš herní web Vám přináší ty nejlepší flashové online hry na internetu. Výběr jen těch nejkvalitnějších her pro kluky i holky a všechny věkové kategorie zaručuje příjemnou a kvalitní zábavu, která jen tak neomrzí! Neváhejte a podívejte se na nový web f-hry.cz s ergonomický ovládáním a možností vytvoření uživatelského účtu jednoduše přes Facebook.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.