+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotograf Kladno

Klíčová slova: makrofotografie, svatební fotografie, focení dětí

E-mail: smolik.zdenek@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2010

Popis: Tato internetová fotogalerie obsahuje různé fotografické disciplíny jako je makrofotografie, sportovní fotografie, hdr fotografie a další. nabízím fotografické služby jako je fotografování svateb, svatebních obřadů, oslav a reklamních fotografií

Web: www.fotosmolik.webnode.cz/

Další související informace

Svatební fotograf

svatební fotograf, svatby, focení svateb, foto – Fotohrdina - svatební fotograf pro Váš šťastný den. Nabízím fotografování svateb od příprav, přes obřad, společné fotografie, hostinu a zábavu. To vše podle vašich požadavků a přání. Fotím po celé ČR. Svatební fotografie Vám může zpříjemnit už tak krásné vzpomínky, které mohou být živé, barevné, emotivní a jedinečné, stejně jako fotografie.

Petra Kubicová - Fotograf

focení miminek, fotografie miminek, focení dětí – Nabízím focení miminek a dětí v zavedeném fotoateliéru v Ostravě-Porubě nebo, po dohodě se zákazníkem, ve venkovním prostředí. Fotografie miminek a dětí uchovává na Vaše dítě nesmazatelnou vzpomínku. Zaručuji osobní přístup a neomezenou dobu pro pořízení fotografií.

Fotograf Martin Lukač

fotograf, fotografie, akt, portrét, focení – Liberecký rodák, Martin Lukač, se při svojí práci zaměřuje hlavně na focení přírody, zvířat, krajinek, portrétů a momentek. Při svojí kreativitě se ale nebrání ani vlastně ničemu. Pokud přijde dobrý nápad, prst na spoušti mívá hodně rychlý. A v tom je jeho kouzlo.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.