+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotografické kurzy fotogr

Klíčová slova: fotografické kurzy, kurzy focení, kurzy fotografov

E-mail: nuc@nuc-fotograf.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2010

Popis: Pořádáme fotografické kurzy kde se naučíte jak správně fotografovat, jak spolu souvisí pojmy clona, čas, iso. Naučíme Vás správně exponovat, získáte dobré návyky správného zaostření, práce se zábleskovým světlem, práce s modelkou v ateliéru.

Web: www.fotografickykurz.cz

Další související informace

Kurzy olejomalby techniko

kurzy malování, zážitkové kurzy, kurzy olejomalby – Jednodení zážitkové kurzy olejomalby technikou Boba Rosse, vhodné pro všechny od 8-mi let. Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou. Za 1 den namalujete úžasný obraz olejovými barvami. To vše pouze u nás.

Manažerské kurzy

manažerské kurzy, kurzy manažerů, výuka manažerů – Pořádáme kvalitní manažerské kurzy, které se zaměřují na celou škálu metod, strategií a taktických postupů. Důležitými prvky manažerských kurzů jsou kurzy komunikace, programy Business & Leadership, mezikulturní vzdělávání i otevřené semináře, zaměřené na efektivní vedení. Využijte naši nabídku komplexního firemního vzdělávání a široké nabídky výuky manažerů!

Manažerské kurzy, vzděláv

manažerské vzdělávání, manažerské kurzy, kurzy pro – HAA Brno nabízí vzdělávací programy, kurzy a školení pro manažery i zaměstnance. Školení managementu, soft skills, komunikace, marketingu a dalších oborů, které napomáhají vedoucím i řadovým zaměstnancům vykonávat svou práci efektivněji.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.