+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotografie Prahy

Klíčová slova: Fotografie Prahy, architektura, pražská zákoutí

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2008

Popis: Stránky pražské fotografky Evy Malé, obsahující fotografie Prahy a okolí. Galerie obsahuje několik stovek fotografií, které je možno i zakoupit ve formátech do 110x70 centimetrů. Součástí webu je strukturovaný vyhledávač snímků.

Web: www.evamala.cz

Další související informace

DV Foto

fotografie cyklistiky, bike foto, MTB maratóny – Fotografie cyklistiky. MTB maratony, cyklokros, seriály XC. Možnost objednání fotografie, na které se najdete. Stránky obsahují stále se rozšiřující fotogalerii nejlepším pořízených snímků, vč. fotografií z Tour de France.

Stavbaweb

stavebnictví, architektura, stavební firmy – Stavbaweb je portál pro organizace a odbornou veřejnost, které se zabývají či mají zájem o architekturu a stavebnictví. Aktuální zpravodajství z oboru, stavby, stavební i architektonické firmy a produkty naleznete na tomto webu.

Kolokvium o architektuře

architektura, kolokvium, urbanismus – Cílem kolokvia je rozvinout a zkvalitnit vědu a výzkum v doktorském studijním programu architektura a urbanismus. Kolokvium umožní porovnání a zhodnocení výsledků výzkumu a tvorby studentů doktorského stupně studia fakult architektury ČVUT v Praze, VUT v Brně a STU v Bratislavě.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.