+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Freestyle sports

Klíčová slova: freestyle, skifreestyle, snowboarding, skateboard

Datum vloľení do katalogu: 2. dubna 2008

Popis: Freestyle sports je web zaměřený na freestyle sporty. Obsahuje biografie, fotogalerie a spoustu dalších zajímavých věcí. Najdete zde sporty skifreestyle, snowboarding a skateboarding. Tak come on and enjoy it!

Web: www.freestyles.xf.cz

Další související informace

Snowboardové fórum

snowboard, freestyle, freeride, snowparky, učení j – Poradíme Vám jaký koupit snowboard, jaké snowboardové vybavení je pro vás nejlepší, poradíme jak se naučit jezdit na snowboardu, jak se naučit triky a skoky, najdete zde tipy na oblíbené snowparky, dozvíte se něco z historie snowboardingu, můžete se svěřit se svými dojmy ze snowboardu

I Am Hip Hop

hip hop, rap, morava, slezsko, freestyle, – IAmHipHop.cz je hlavně určen pro talenty hlavně z Moravskoslezska. Na své si ale přijdou všichni, kteří žijou hip hopem. Ukažme, že Moravskoslezský rap nezaostává za ostatními v České a Slovenské republice.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0567 sekund.