+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fresky v kostele minoritů

Klíčová slova: fresky,kostel,krnov,klášter,malby,exkurze,minorité

E-mail: krnov@minorite.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?ervence 2012

Popis: V Krnově byla dokončena jedna z etap restaurování cenných fresek v kostele Narození Panny Marie. Pro základní i střední školy je možná exkurze po předchozí domluvě (uvedený e-mail), provázejí bratři minorité.

Web: www.fresky.cz

Další související informace

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Exekuce nemovitosti

Exekuce,nemovitosti, prodej, v, nemovitostí – Nesplácíte dluhy, na dveře Vám klepe exekutor s exekučním příkazem, na katastru nemovitostí máte zástavu jako důkaz exekuce nemovitosti? Směřuje vaše nemovitost neodvratně do nedobrovolné dražby? Pomůžeme Vám.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.