+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Dolls Land

Klíčová slova: výstava panenek, panenky barbie, dolls land

E-mail: info@dollsland.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Výstava panenek Barbie, Monster High, Steffi, Bratz a dalších v blízkosti metra Můstek v Praze. Ve 43 expozicích uvidíte přes 1.000 panenek a 2.000 doplňků pro panenky. Součástí je i sbírka 333 sběratelských Barbie. Už víte, kam s dětmi v Praze?

Web: www.dollsland.eu

Další související informace

Kouzlo-hracek.cz

hračky plyšáci hlavolamy panenky puzzle autodráhy – Moderní i tradiční hračky, pro holky a kluky. Dřevěné hračky, LEGO, mechanické, stavebnice, plyšové hračky, RC modely, společenské hry, panenky, autodráhy, puzzle, panenky, logické hračky a hlavolamy;;

Tojetoy.cz

Lego, Meccano, Barbie, Mic-o-mic, Fisher-Price – TojeToy.cz nabízí: velký výběr stavebnic Lego, zajímavé výukové stavebnice Meccano pro děti každého věku, vynikající stavebnice pod německou značkou Mic-o-mic, panenky Barbie, a hračky pro nejmenší Fisher-Price.

Duchonka Land Firmy

firemné akcie, areál Duchonka Land – V Duchonka Lande tradične organizujeme obľúbené firemné hry, firemné párty a večierky, a iné firemné stretnutia v príjemnom prostredí Duchonky. Súčasťou firemných podujatí môže byť aj diskotéka, či vystúpenie kúzelníka. Športové hry dávajú možnosť , aby sa športovo vyžili zamestnanci firmy, alebo aj viacerých firiem naraz. Príkladom môžu byť súťaže medzi tímami či firmami, športové dni, firemné olympiády či športové akcie. Firmy môžu pre zamestnancov či obchodných partnerov okrem športového dňa zorganizovať aj rekondičné pobyty s masážami.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.