+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Dolls Land

Klíčová slova: výstava panenek, panenky barbie, dolls land

E-mail: info@dollsland.eu

Datum vloľení do katalogu: 13. ??jna 2011

Popis: Výstava panenek Barbie, Monster High, Steffi, Bratz a dalších v blízkosti metra Můstek v Praze. Ve 43 expozicích uvidíte přes 1.000 panenek a 2.000 doplňků pro panenky. Součástí je i sbírka 333 sběratelských Barbie. Už víte, kam s dětmi v Praze?

Web: www.dollsland.eu

Další související informace

houseofengland.cz

Jaguar, Land Rover, Aston Martin, servis, prodej – Prodej a servis vozů Jaguar, Land Rover, Aston Martin, Bentley, Rolls-Royce, Lotus, Catarman i dalších anglických značek, prodej značkových náhradních dílů, špičkový pneuservis a ruční mytí vozů. Máme chuť, profesionální tým a nově i špičkově vybavení servis. Kromě značek Jaguar a Land Rover u nás najdete vždy nějaké anglické překvapení.

Duchonka Land Silvester

silvester, stretavky, areál Duchonka Land – Silvestrovské oslavy na Duchonke sa tradične nesú v duchu zábavy a dobrej nálady. Silvestrovská party je pripravená podľa Vášho priania. Silvestrovské pobyty u nás majú čarovnú atmosféru, ktorú dopĺňa výzdoba a program. Naša práca nás baví, postaráme sa Vám o príjemné spomienky na Silvester na Duchonke . Veríme, že niekoľko nasledujúcich fotografií zo Silvestra 2008 a 2009 aj na Vás vdýchne príjemnou atmosférou výbornej zábavy.

Hračky pro Vaše děti

hračky, hračky pro děti, barbie, lego, mašinka – Hračky pro holky, kluky i hračpy pro nejmenší Internetové hračkářství Hrackostroj. Na výběr více než 1000 produktů hraček. Velký výběr z nových hraček lego, barbie, stavebnice, rc-modely, hračky na doma i ven.

Načítání trvalo 0.0804 sekund.