+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Galerie Royal Dux

Klíčová slova: Royal Dux Bohemia, obrazy, grafika, Pod Smetankou

E-mail: dart7@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2009

Popis: Prodejní výstava obrazů, grafik a plastik akademických malířů Herberta Kiszy a Renáty Kaiserové. Stálá prodejní expozice figurálního a ozdobného porcelánu Royal Dux Bohemia za garantované nejnižší ceny v ČR. Návštěvu galerie můžete spojit s příjemným posezením v přilehlé staropražské hospůdce a po předchozí domluvě je možná rezervace i pro celé skupiny.

Web: www.antique-shopping.cz

Další související informace

Šmoulata

děti, pro děti, maminky, pro maminky, říkanky – Šmoulata - blog pro děti a mrňata. Články ze světa těhotenství a porodu, mateřství,informace o novinkách na trhu, inspirativní recepty a soutěže o zajímavé ceny. Písničky, pohádky a říkanky pro nejmenší.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Načítání trvalo 0.0569 sekund.