+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gelové nehty

Klíčová slova: Gelové nehty

E-mail: novy.patrik77@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud se chcete líbit a zaujmout své okolí, přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky gelových nehtů. Každému se budete líbit, to vám zaručujeme. Krásné nehty od nás. Pokud se chcete líbit a zaujmout své okolí, přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky gelových nehtů. Každému se budete líbit, to vám zaručujeme. Krásné nehty od nás.

Web: stanleyimage.cz

Další související informace

Modeláž nehtů, En4U

modeláž nehtů, gelové nehty, nehtové studio – Jsme moderní nehtové studio s mnohaletou tradicí. Provádíme modeláž nehtů a manikúru v příjemném prostředí. Naším cílem je Vaše spokojenost s vysokou kvalitou Vašich nových gelových nehtů. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Sada na gelové nehty

gelové nehty, sada na gelové nehty – Najděte inspiraci pro Vaši domácí tvorbu gelových nehtů a využijte sadu na tvorbu gelových nehtů z naší nabídky. V sadě naleznete vzory zdobení, podrobný návod a mnoho potřebného materiálu. Rozviňte svou kreativitu a pochlubte se v naší fotogalerii, nebo videosekci. Pokud máte při vyváření jakékoliv problémy, v naší diskuzi jistě najdete rychlou pomoc. Domácí sada na tvorbu gelových nehtů bez nutnosti návštěvy nehtového studia. Vzory zdobení, návod, video ukázky. Za méně než třetinovou cenu se budete moci pochlubit krásnými nehty. V případě zájmu můžete využít našeho slevového kuponu na školení tvorby gelových nehtů.

Načítání trvalo 0.0568 sekund.