+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gelové nehty

Klíčová slova: Gelové nehty

E-mail: novy.patrik77@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. b?ezna 2013

Popis: Pokud se chcete líbit a zaujmout své okolí, přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky gelových nehtů. Každému se budete líbit, to vám zaručujeme. Krásné nehty od nás. Pokud se chcete líbit a zaujmout své okolí, přijďte k nám a vyberte si ze široké nabídky gelových nehtů. Každému se budete líbit, to vám zaručujeme. Krásné nehty od nás.

Web: stanleyimage.cz

Další související informace

Gelové nehty na nohou

gelové nehty, gelové nehty na nohou – Gelové nehty na nohou nejsou tak běžné jako jejich alternativa na rukou, ale přesto zvláště v letních měsících jsou často využívané. Celý proces modeláže i zdobení je naprosto totožný, jen je někdy problém s velikostí tipů na gelové nehty.

Gelový lak na nehty

gelové nehty, gelový lak na nehty – Gelový lak na nehty, tzv. gel-lak, je novinkou na trhu, který umožňuje umístit gel přímo na přírodní nehet bez nutnosti použít umělohmotné tipy. Gelový lak na nehty má i delší trvanlivost než klasický UV gel. Revoluční novinka v gelových nehtech.

Sada na gelové nehty

Sada na gelové nehty – Gelové nehty jsou super a krásné, ale bohužel tak drahé. Tak proč si je neuděláte sami, když dneska je to tak jednouché, stačí k tomu jen obratnost a několik málo stovek do investice. Gelové nehty jsou super a krásné, ale bohužel tak drahé. Tak proč si je neuděláte sami, když dneska je to tak jednouché, stačí k tomu jen obratnost a několik málo stovek do investice.

Načítání trvalo 0.0580 sekund.