+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Geo Gadget

Klíčová slova: Geocaching, CWG, geocoiny, mince, razítka, výroba

E-mail: info@geogadget.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ?ervna 2011

Popis: Geo Gadget je malá rodinná firma, která nabízí prodej kvalitních potřeb vlastní výroby pro hru Geocaching. V internetovém obchodě možno zakoupit CWG, mince, razítka, travel bugy a další gadgety z prvotřídních materiálů. Veškeré zboží je vyráběno výhradně ve vlastní dílně s vysokým důrazem na kvalitu. Pokud máte zajímavý nápad, nebo chcete vyrobit speciální gadget, neváhejte se na nás obrátit.

Web: www.geogadget.cz

Další související informace

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

Gastronomie typ

recept, recepty, vaření, foodblog, kuchařka – http://gastronomie-typ.blogspot.comBlog věnovaný vaření, neboli přesněji receptům z kuchyní celého světa. Ale většina receptů je věnovaná našemu středoevropskému regionu a tomu jak vařili naši mlsní prapředkové.

Sběratelský deníček

Deník,sběratelé,filatelie,známky, mince,PZL,FDC,PL – O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou.REKLAMA REKLAMA Úvodní stránka Diskuzní fórum Seznamka Soutěže Senioři vítáni Léto 2011NOVÉ Zdraví Típni TO! Medicína Výživa Kondice Psychologie Alternativa Krása a relax Rodina Senioři Děti a vnoučata Vztahy a láska Sex a erotika Volný čas Cestování Kultura Gastronomie Hobby Zvířata Sport Auto-moto Věda a technika Vzdělávání Bydlení Náš domov Nájem a pronájem Energie Hledáme bydlení Finance Peníze Práce Důchod a dávky Právo v praxi Ze života Osobnosti Příběhy Naše minulost Proč a jak nacházíte se: Hlavní stránka / Volný čas / Hobby velikost písma: A +/ A/ A - celý web diskuze Sběratelství – svět tajemných vášní Autor: Martina McLenehanová | komentářů: 0 O sběratelství panuje představa, že je to záliba praktikovaná vskrytu, v mlčenlivém zadumání a sběratele odsuzuje k uzavřenosti a samotě. Bývá to však naopak. Sběratelství totiž nespočívá jen v získávání přírůstků, jejich třídění a nekončí osamělým probíráním se sbírkou. Ušlechtilá posedlost Hnacím motorem každého sběratelství je zájem, nadšení a vášeň. Předmět tohoto zaujetí je libovolný, může to být cokoliv, co sběratele upoutá. Sběratel odhaluje jedinečnost a krásu věcí tím, že je vytrhává z jejich obvyklého prostředí. V kontextu sbírky i předměty, které v každodenním životě působí banálně, mohou přinést pobavení a poučení nejen o sobě samých, ale také o příbuzných oborech, době a prostředí svého vzniku a užívání. Každá sbírka je vzácná.Sběratelé nejsou osamocení podivíni.

Načítání trvalo 0.0862 sekund.