+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Google Earth Blog

Klíčová slova: googleearth,google earth,zajimavosti,uzasne

E-mail: ozoganm@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 6. srpna 2009

Popis: Google Earth blog vám nabízí jedinečnou možnost navštívit neuvěřitelná a zajímavá místa naší planety. Poznejte svou planetu z trochu jiného pohledu - pěkně z výšky. Ale Google earth vám nenabízí jenom naši planetu, můžete se prohánět po pustém měsíci nebo honit stopy UFOunů na marsu. Máte možnost prozkoumávat i hvězdnou oblohu.

Web: gearth.ic.cz

Další související informace

Dr. House online

dr house,house,online,shlednuti,zdarma,cesky,seria – Je zde pro Tebe připraven Dr. House online ke shlédnutí zdarma, všechny jeho epizody a díly. Dále stránky Dr. House online ke shlédnutí nabízí také přehled všech hlavních postav ze seriálu a jejich popis a charakteristiku.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

ČHMÚ - počasí

ČHMÚ, meteorologie, počasí, ovzduší – Počasí u nás monitoruje ČHMÚ (Český hydrometeorologický ústav) informace o instituci český hydrometeorologický ústav. Zabývají se zde obory jako je meteorologie, klimatologie, čistotota ovzduší a hydrologie.

Načítání trvalo 0.0779 sekund.