+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gravegame - vtipy

Klíčová slova: vtipy, ftipy, vtipky

E-mail: janko@gravegame.net

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2009

Popis: Tisíce vtipů na jedné stránce. Stačí si vybrat kategorii a začít se smát. Vtipy o dětech, básničky, vtipy o blondýnkách, církevní vtipy, černý humor, hádanky, hospodské vtipy, lékařské vtipy, mezinárodní atd.

Web: vtipy.gravegame.net/

Další související informace

Vtipy

vtipy – Pečlivě tříděná kolekce vtipů na různá témata. Naleznete zde výběr vtipů, které jsme pro vás po pečlivé úvaze připravili. Protože naším sítem prošly pouze ty nejlepší kousky z mnoha vtipů, které byly kandidáty na umístění v této sbírce, můžete se těšit na šťavnatou porci dobré zábavy. jsou zde vtipy o různých tématech, vtipy o Pepíkovi, policajtech, blondýnkách a další.

Svět hobby

blog, bydlení, byt, dům, zahrada, hobby, kutil – Blog o hobby a volném čase. Naleznete zde články o bydlení, zahradě, ale také koníčcích pro uvolnění ve volné chvíli. Dále nápady a návody pro kutily a jiné šikovné ruce. Blog plný praktických informací, rad a zajímavostí.

Seriály online

seriály, seriál, seriály online ke shlédnutí – Naše stránky jsme založili především proto, aby jste nemuseli stahovat z internetu své oblíbené seriály, ale mohli jste je pohodlně a hlavně bez čekání sledovat online. Stále se snažíme přidávat nové seriály online ke shlédnutí, abychom měli pokud možno co nejširší základnu stálých a hlavně spokojených návštěvníků.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.