+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAARP vědecké centrum

Klíčová slova: HAARP, Aljaška, USA, zbraň, zemětřesení, ionosféra

E-mail: rodena@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2011

Popis: Tajemné vědecké zařízení HAARP na Aljašce je záhadné pro řadu obvinění od různých odborníků i konspirátorů, prý jde o velmi ničivou zbraň, kterou vyvinuli Američané nejdříve jako civilní zařízení. Tajemné vědecké zařízení HAARP na Aljašce je záhadné pro řadu obvinění od různých odborníků i konspirátorů, prý jde o velmi ničivou zbraň, kterou vyvinuli Američané nejdříve jako civilní zařízení.

Web: haarp.cz

Další související informace

Moje Amerika, nákup a dov

nákupy v USA, zásilky z USA, balík z USA, nákupy v – Cílem webové služby Moje Amerika je zpřístupnění amerického trhu veřejnosti a malým firmám v ČR s maximálním zjednodušením nákupu a dovozu. Dovezeme Vám z USA cokoliv. Cílem webové služby Moje Amerika je zpřístupnění amerického trhu veřejnosti a malým firmám v ČR s maximálním zjednodušením nákupu a dovozu. Dovezeme Vám z USA cokoliv.

Oblečení z USA

Oblečení USA, Hollister, Victoria Secret – Internetový obchod Oblečení z USA nabízí značkové oblečení ze spojených států. Nabízíme trička, mikiny, kraťasy, boty, svetry, plavky, tepláky a další zboží značek Hollister, Victoria Secret a dalších.

Simon Tourist CK

do USA, do Kanady, zájezd do USA 2012, zájezd USA, – Rodinná cestovní kancelář pořádající poznávací zájezdy do USA, do Kanady, do Mexika do Kambodže a po Evropě do Irska, Skotska, Andalusie, na Sardínii, na Sicílii, do Pobaltí, Poznávací zájezdy po Evropě lehátkovým busem.

Načítání trvalo 0.0780 sekund.