+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAPPY TIME - kurzy

Klíčová slova: Taneční,umělecké,výtvarné a dramatické kurzy Praha

E-mail: studio@happytime.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: HAPPY TIME - studio volného času nabízí taneční obory, umělecké obory, dramatické obory, výtvarné obory, krátkodobé i dlouhodobé kurzy - tanec, umění, tvůrčí fotografie, sportovní chůze - nord walking.

Web: www.happytime.cz/

Další související informace

Kurzy angličtiny Praha

Kurzy angličtiny Praha – Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste udělali posun ve své kariéře? Chcete vycestovat do zahraničí? Pak jsou tu pro Vás intenzivní kurzy angličtiny, připravené a vedené odborníky s výbornou angličtinou a trpělivostí Vám vše potřebné vysvětlit.

Vortex System

Kamerový a zabezpečovací systém, IP kamery, Praha – Česká společnost,působící na trhu práce již od roku 1998.Po celou dobu je naším cílem poskytnou klientů co nejkvalitnější služby ve všech oborech naší působnosti. Nabízíme nejen montáže kamerových a zabezpečovacích systémů ale i elektromontáže, protipožární a docházkové systémy, inteligentní baráky, strukturovanou kabeláž a další.

Přírodní kosmetika, arom

Bio kosmetika, aromaterapie a ekodrogerie Praha 1 – Obchod nabízí především bio kosmetiku a aromaterapeutické přípravky, ale i eko čistící prostředky k péči o domácnost a prádlo. Přírodní kosmetika, aromaterapie, bio kosmetika Praha od firem Primavera, Dr.Hauschka, Weleda, Ecover, Tropicai, Tautropfen, Mádara, Yes, Alva

Načítání trvalo 0.0669 sekund.