+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAPPY TIME - kurzy

Klíčová slova: Taneční,umělecké,výtvarné a dramatické kurzy Praha

E-mail: studio@happytime.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: HAPPY TIME - studio volného času nabízí taneční obory, umělecké obory, dramatické obory, výtvarné obory, krátkodobé i dlouhodobé kurzy - tanec, umění, tvůrčí fotografie, sportovní chůze - nord walking.

Web: www.happytime.cz/

Další související informace

Sruby a srubové stavby

sruby a srubové stavby, srub, srubová stavba Praha – Sruby a srubové stavby na klíč ze strojně ofrézované kulatiny, vyznačují se jedinečnou útulností, vhodné i k celoročnímu bydlení. Truhlářské řezivo: smrk, borovice, bříza, sibiřský modřin a cedr. Působnost Praha celá Čr.

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy a ochranné pracovní pomůcky Praha – Prodáváme ochranné pracovní pomůcky - velkoobchod, maloobchod, pracovní oděvy, obuv, rukavice, přilby, respirátory, masky, sluchátka a další. Dále nabízíme možnost šití oděvů na zakázku včetně potisku či výšivky.

Mlíř pokojů Praha

Malír a malíří pokojů,bytů Praha a oklolí – Nabízíme odborné malířské a natěračské práce. Specializujeme se na malování bytů, kanceláří a průmyslových hal. Jsme přesvědčení, že maximální spokojenost zákazníka ručí za náš další rozvoj. Při malování pokojů dbáme, aby bylo znečištění prostorů při malířských pracích naprosto minimalizováno.

Načítání trvalo 0.0760 sekund.