+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAPPY TIME - kurzy

Klíčová slova: Taneční,umělecké,výtvarné a dramatické kurzy Praha

E-mail: studio@happytime.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: HAPPY TIME - studio volného času nabízí taneční obory, umělecké obory, dramatické obory, výtvarné obory, krátkodobé i dlouhodobé kurzy - tanec, umění, tvůrčí fotografie, sportovní chůze - nord walking.

Web: www.happytime.cz/

Další související informace

Učitel angličtiny v Praze

učitel angličtiny praha, kurzy angličtiny praha – Soukromý učitel angličtiny v Praze nabízí výuku angličtiny pro jednotlivce i firmy v Praze. Angličtina pro začátečníky, pokročilé, anglická konverzace, příprava na zkoušky, výuka psaní, gramatiky, konzultace a další. Zkušební hodina zdarma.

Mlíř pokojů Praha

Malír a malíří pokojů,bytů Praha a oklolí – Nabízíme odborné malířské a natěračské práce. Specializujeme se na malování bytů, kanceláří a průmyslových hal. Jsme přesvědčení, že maximální spokojenost zákazníka ručí za náš další rozvoj. Při malování pokojů dbáme, aby bylo znečištění prostorů při malířských pracích naprosto minimalizováno.

Schody a schodiště Praha

Schody a schodiště, schody do podkroví, Praha – Schody a schodiště, ploty, mříže, balkónové zábradlí, přístřešky, vjezdová vrata. Opravy kontejnerů, povrchová úprava kovů ( nanášení práškové barvy dle přání zákazníka ).

Načítání trvalo 0.0721 sekund.