+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hobby bazar

Klíčová slova: Hobby bazar, airsoft, filatelie, hudba, zbraně

E-mail: kontakt@azinzert.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ledna 2010

Popis: AZINZERT - Hobby bazar, inzeráty a inzerce zdarma v kategoriích airsoft, filatelie, hudba, kulečník, military, paintball, rybářství, umělecké předměty, zbraně, lovecké potřeby. K inzerátům lze přidávat až 8 fotografií.

Web: www.hobby.azinzert.cz/

Další související informace

Donwload hudba

download, hudba, mp3 – Hudební web, najdete zde nejen informace o hudebních skupinách ale i odkazy na stáhnutí jejich cd ... Tak se odvažte a tisíce a tisíce hodin poslouchejte.org Tento web patri mezi weby nove generace je naprost in

airsoft-bohemia.cz

airsoft, zbraně, střelivo, pistole, army shop – Portál airsoft-bohemia.cz byl založen za účelem seznámení veřejnosti s airsoftem, airsoftovými zbraněmi a příslušenstvím. V prvé řadě si musíme říct co to vlastně AIRSOFT je. AIRSOFT je moderním druhem vojenského sportu. V tomto případě bude celá řada lidí oponovat, že to se sportem nemá nic společného, ale opak je pravdou. AIRSOFT je velice podobný paintballu. Mezi odlišnosti těchto sportů patří munice, jelikož místo běžné munice s barvou se v airsoftu používají malé plastovo-keramické kuličky. Airsoft se může hrát mnoha způsoby, a to od čistě sportovního, až po napodobování reálných vojenských jednotek, včetně stejné výstroje a výcviku, což je označováno tzv. military.

Načítání trvalo 0.0899 sekund.