+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hobby-poptávka.cz

Klíčová slova: poptávám,hledám,jak sehnat,kde seženu,opravu

E-mail: info@hobby-poptavka.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. listopadu 2008

Popis: Hledáte nějaký originální dárek nebo si jen chcete někam vyrazit na Silvestra? Hledáte pronájem chaty nebo potřebujete nové florbalky? Zadejte si zdarma a nezávazně poptávku a pak už jen čekejte na nabídky, které Vám přijdou mailem!

Web: www.hobby-poptavka.cz/

Další související informace

Pina, pianina, klavíry Ja

Pianina, klavíry, piano, Hudební nástroje, hudba. – DRNEK PIANA – prodej, výkup, pronájem pianin a klavírů. Prodej - pronájem nových i starších pian, pianin, klavírů po generální opravě + kompletní servis služeb. Opravy, výkup, ladění, čištění, stěhování a přeprava, poradenství, odborné posouzení kvality a odhad ceny nástroje i po telefonu. Ladíme, opravujeme a vykupujeme - Petrof, Yamaha Forster, Scholze, Rosler, Weinbach, Steinwai, Blüthner, Steinweg, Kawai. Doprava po celé ČR. Nabízíme servis a půjčovnu.

Patchwork-Quilting

Patchwork, quiltování, quilting, šicí stroje, – Stránka věnovaná patchworku a quiltování zahrnující spoustu rad, přehled šicích strojů a příslušenství a také možnost diskuse. Web také informuje o novinkách, akcích a kurzech zaměřených na patchwork a quilt.

forum o květinách

květiny, zahrada – diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě diskuzní forum o květinách všeho druhu. Pokojové květiny, kaktusy, orchideje a to vše na jednom místě

Načítání trvalo 0.0630 sekund.