+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Honza Toužimský

Klíčová slova: Honza Toužimský, Touzimsky, Jan Toužimský

Datum vloľení do katalogu: 17. b?ezna 2010

Popis: Oficiální stránky rockového zpěváka Honzy Toužimského. News, Bio, Akce, Projekty, Galerie, MP3, Video, Press, Diskuze... Konečně všechny informace na jednom místě

Web: www.touzimsky.com

Další související informace

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Kobylincův web

Kobylinec, Jan Kravka, Miroslav Šimák, Petr Veselý – Mladá pražská rocková partička Vás vítá na svém webu, kde najdete kompletní informace o dění okolo kapely. Jsme tři kluci z Prahy, kteří to maj rádi pěkně tvrdě a někdy zase docela něžně, ale běžně to děláme tak středně - prostě rock. Hrajeme pouze vlastní tvorbu, česky zpívanou. Snažíme se nehrát si příliš na velké filosofy, o čemž naše texty mnohdy vypovídají – a i ty písně s myšlenkou se snažíme podat vtipnou formou – protože posluchač by se měl především bavit! Tak jako se bavíme my, když pravidelně stojíme na podiích pražských klubů jako Klamovka, Modrá Vopice, XT3, Matrix, Kain, Exit Chmelnice, Vagon, Jet klub, Popocafepetl aj.

Načítání trvalo 0.0565 sekund.