+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hry online adventury

Klíčová slova: Adventury hry online

E-mail: adventuryhryonline@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2012

Popis: Výběr adventur na internetu je poměrně obsáhlý. Dáváte-li přednost akční zábavě, rozhodně nepřehlédněte fantasy hru DrakenSang - stanete se nebojácným hrdinou, jehož hlavním cílem je zbavit zemi nadvlády draků a dalších bájných tvorů.

Web: adventury-hry-online.blog.cz/

Další související informace

eSuba.HAL3000 multiclan

progaming, hry online hry, esuba, – Multiklan eSuba si během několika let své existence vydobyl výsadní postavení na České progamingové scéně. Web eSuba.eu patří k nejnavštěvovanějším portálům o online hrách vůbec. Díky výsledkům svých sekcí v rámci Evropy byla například Call of Duty sekce eSuba.HAL3000 zvolena pátou nejlepší na celém světě.

MixHer.cz

online hry mixher mix her flash onlajnovky freehry – Na Mixher.cz Vás čekají stovky her všech různých žánrů, které vám jistě zpříjemní dlouhé chvíle. Zahrát si můžete 3d hry, brutální, bojové, erotické, strategie, závodní, skákačky, stolní a spousta dalších.

Friv Hry

friv hry, hry pre deti, detske hry, online hry – Webový portál s flashovými hrami zameraný pre deti a mládež. Hry pre deti sú rozdelené do kategórií ako sú Akčné, Dievčenské, Logické, Strategické, Športové, Závodné a podobne. Na stránke je možné hodnotiť hry a tiež pridávať k nim komentáre.

Načítání trvalo 0.0523 sekund.