+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Individuální výuka italštiny

Klíčová slova: individuální výuka italštiny italština angličtina

E-mail: marketing@hotelsolutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Jazyková škola Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.

Web: www.ayte.cz

Další související informace

Překlady angličtina

překlady angličtiny, tlumočení, angličtina – Pro překlady do angličtiny prosazujeme individuální přístup ke svým zákazníkům. Zajištění tlumočníků pro překlady angličtiny. Všechny překlady do angličtiny pro daného klienta poskytujeme s jednotným názvoslovím a stylem.

Výuka italského jazyka

výuka italšiny Praha, výuka italštiny Brno – Výuku italského jazyka Vám dokáže zprostředkovat jazyková školy Berlitz, která patří mezi vyhlášená jazyková centra široko daleko, stejně, jako jeho výuka italského jazyka. Výuka italštiny Praha nebo Brno! Nabízíme také exkluzivní službu, kde může být zajištěna hromadná firemní výuka italštiny, které se může účastnit hned několik zaměstnanců naráz.

Blog o angličtině

výuka angličtiny, angličtina online – Návody a tipy pro studenty i učitele angličtiny. Naleznete zde informace, jak si zajímavou formou zpestřit výuku angličtiny. Důraz je kladený na využití interaktivních videí, které vám umožní přijít do kontaktu s mluvenou angličtinou.

Načítání trvalo 0.0575 sekund.