+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Individuální výuka italštiny

Klíčová slova: individuální výuka italštiny italština angličtina

E-mail: marketing@hotelsolutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Jazyková škola Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.

Web: www.ayte.cz

Další související informace

MERITS - Jazyková škola

Jazyková škola angličtina Plzeň – Jazyková škola v Plzni pro Vaši efektivní angličtinu. METODA MERITS neobjevuje nic nového kromě toho, že propojuje nejefektivnější aktivity a postupy ve studiu AJ. Je to výběr toho nejúčinnějšího ze staletími prověřených metod vzdělávání, kombinovaný s moderní technikou a posledními poznatky z psychologie, medicíny a vzdělávání. To nejefektivnější s technikou, prostředím, atmosférou, barvami - to nejlepší těm nejlepším. Je to komplexní metoda, podrobně se zabývající svou lingvistickou, motivační a hlavně realizační částí. Komplexně - výuka nejkratší cestou. K základům. K MERITU věci.

Individuální výuka italštiny

Individuální Výuka – Poskytujeme individuální výuku pro jednotlivce a tudíž nejsme vázáni na místo, jako při výuce v kurzu. Naši lektoři vyučují u Vás doma, v kanceláři, v kavárně....všude tam, kde je to pro Vás nejpohodlnější.

IDIcom

rozhovory, výzkum, trh, individuální – prostřednictví společnosti IDI com si Vám dovoluji nabídnout nezávislý kvalitativní výzkum trhu formou individuálních hloubkových rozhovorů (IDI). Nezávislý kvalitativní výzkum trhu specializovaný na individuální hloubkové rozhovory IDI.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.