+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Individuální výuka italštiny

Klíčová slova: individuální výuka italštiny italština angličtina

E-mail: marketing@hotelsolutions.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Jazyková škola Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.

Web: www.ayte.cz

Další související informace

EUAGENCY.CZ - Individuální doučování

doučování, individuální doučování, jazyková výuka – EUAGENCY je poskytovatel doučování a jazykové výuky působící po celém území ČR. Společnost se zaměřuje především na individuální výuku a to především doučování jednotlivců na všech úrovních vzdělávacího systému.

Naučíte se anglicky snadno a rychle

angličtina online, angličtina online zdarma, angli – V současné době je zapotřebí, aby každá firma, která chce uspět na dnešním přeplněném trhu, byla prezentována zejména svými zaměstnanci. Proto se také tyto firmy uchylují k tomu, že své zaměstnance pravidelně proškolují.V současné době je zapotřebí, aby každá firma, která chce uspět na dnešním přeplněném trhu, byla prezentována zejména svými zaměstnanci. Proto se také tyto firmy uchylují k tomu, že své zaměstnance pravidelně proškolují.

Výuka angličtiny Praha

výuka angličtiny, angličtina Praha, angličtina Brn – Rozšířte si dovednosti anglického jazyka! Využijte naše několikatýdenní kurzy angličtiny s jedinečným modelem, který aplikuje tým zkušených lektorů. Tyto populární kurzy Vám bez jediného zaškobrtnutí dokáže zprostředkovat jazykové centrum Berlitz.

Načítání trvalo 0.0598 sekund.