+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jack russel terier chov

Klíčová slova: jack russel terier, pes, štěňata, fena,

E-mail: irena.proch@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2010

Popis: Naše chovatelská stanice byla založena teprve v roce 2009, ale již patnáct let se věnujeme výcviku lovecky upotřebytelných psů. Cílem CHS Z Procházkova dvora je chov zdravých, spokojených, exteriérově, povahově i pracovně vyrovnaných psů.

Web: www.jack-russel-terier.cz

Další související informace

TESAŘSTVÍ LÁŠEK

tesařství, pokryvačství, střechy, dřevostavba, – Dodáváme střechy na klíč. Nabízíme dřevěné střešní konstrukce, vazby, položení krytiny, zateplení. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní dodávka šikmých střech. Montujeme střešní okna a doplňky.

Dětský vozík za kolo

vozíky, kolo, pes, croozer, chariot, děti, přívěs – Všechny modely dětských vozíků za kolo představují maximální pohodlí a bezpečnost pro Vaše děti. Vozíky za kolo CROOZER a CHARIOT díky speciálním vložkám pro novorozence je možno používat již od narození do cca 6 let dítěte.

Assan chovný pes ke krytí

Assan, Teresie Bohemia, Chovný pes, Pes ke krytí, – Assan Teresie Bohemia je zdravý vzrostlý hovawart. Jde o chovného psa vhodného ke krytí. Má krásnou černou srst s vybarvenými znaky a vyrovnanou povahu. Několikrát úspěšně otcem, štěňata hovawart se povedla.

Načítání trvalo 0.0905 sekund.