+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonsko a japonština

Klíčová slova: japonsko, japonština, otaku, anime, android, nihon

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Vše o zemi vycházejícího slunce, jejím jazyku, kultuře a anime. Najdete zde recenze filmů, učebnic japoštiny, anime seriálů, software pro Android, Nintendo DS apod. Dále kulturní tipy pro volný čas, užitečné odkazy nebo zábavné webové miniaplikace. Všichni návštěvníci jsou předem vítáni. Yókoso!

Web: nihon-go.webnode.cz/

Další související informace

Anime-Da.cz

anime, manga, DVD, CD, shoujo, otaku, yaoi, yuri – E-shop. Velký výběr anime, manga v češtině, japonštině a němčině, angličtině, japonštině autorů knihy, japonské hry, figurky, cosplay, japonské hudby, japonské časopisy, jako markery, aerograph společnosti Copic

WarExpert (Filmy, PC hry)

Symbian, Android, E-books, Windows mobile, IGO8 – Filmy, PC hry, Serialy, Xbox Hry , Albumy, Java hry, Symbian, Android, E-books, Windows mobile, IGO8, iPhone, Mp4/3gp Filmy, BlackBerry , Softvér, Pocket PC, Recenzie. Všetko Zdarma a bez Registracie!

Manga

manga a anime, manga, anime – Vstúpte s polu s nami do sveta populárnych japonských komiksov manga a anime. Na našom webe sa dozviete viac informácií o najobľúbenejších japonských komiksoch ako sú Naruto, Šaman King alebo napríklad Haibane Renmei.

Načítání trvalo 2.9438 sekund.