+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonský topol, Výsadba

Klíčová slova: Japonský topol, pěstování Japonský topol, Dotace J

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2011

Popis: Výsadba topolu, s. r. o. je společnost, která se zabývá pěstováním Japonského topolu. Zajišťuje výsadbu, údržbu a sklizeň Japonského topolu. Zakládá plantáže s Japonským topolem na klíč. Vysazuje i jiné rychle rostoucí dřeviny.

Web: www.vysadba-topolu.cz

Další související informace

Prodej japonského topolu

japonský topol,sazenice,kořenáčky,prodej – Nakupto.com - obchod a prodej sazenic japonského topolu. Japonský topol je levný zdroj obnovitelné energie, rychlerostoucí dřevina a dokáže znova obrůst mnohokrát za sebou. Výhřevnost japonského topolu je stejná jako u hnědého uhlí.

Dotace na podnikání,

dotace na podnikání, dotace EU, evropské dotace – Naše poradenská společnost MIDA CONSULTING se zaměřuje na zpracování podnikatelských záměrů v rámci Operačního programu Podnikání a Inovace z evropských dotací. Nabízíme profesionální zpracování dotací na podnikání z EU.

japonský topol

japonský topol – Registrovaný pěstitel sadby RRD- JAPONSKÉHO TOPOLU Klon J-105. Řízky, Pruty, Kořenáče prostokořené Klon j-105.Registrovaný pěstitel sadby RRD- JAPONSKÉHO TOPOLU Klon J-105. Řízky, Pruty, Kořenáče prostokořené Klon j-105

Načítání trvalo 3.6319 sekund.