+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonský topol, Výsadba

Klíčová slova: Japonský topol, pěstování Japonský topol, Dotace J

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2011

Popis: Výsadba topolu, s. r. o. je společnost, která se zabývá pěstováním Japonského topolu. Zajišťuje výsadbu, údržbu a sklizeň Japonského topolu. Zakládá plantáže s Japonským topolem na klíč. Vysazuje i jiné rychle rostoucí dřeviny.

Web: www.vysadba-topolu.cz

Další související informace

Rychle rostoucí topoly

japoský topol, rrd, japan, rychle rostoucí dřeviny – Prodej italských odrůd rychle rostoucích dřevin s vysokým nárůstem dřevní hmoty. Kvalitní italské odrůdy. Kompletní nabídka mechanizace k pěstování rychle rostoucích topolů. Poradenství v oblasti pěstování.

Japonský topol rychle

japonsky topol,japonského topolu,řízky,prýty,semen – Řízky, semenáče a prýty japonského topolu (Populus nigra v maximowiczii). Japonský topol je rychlerostoucí dřevina, která během pár let vyroste do několika metrů. Rychle zak záskáte například palivové dřevo, štěpku, větrnou bariéru...Vypěstujte Japonský Topol z řízků, je to snadné, stačí zasunout řízek do země a topol roste sám.

Profesionální služba pro

dotace na podnikání, CzechInvest, doprava eu, – j4bPoradce.cz a j4bAdvisor.sk - nová generace grantové databáze Protože se dotacemi zabýváme již 10 let (a pomohli jsme klientům získat dotace v hodnotě 19,1 miliardy Kč), máme postupy a tipy, jak získat takovou dotaci i pro vaši organizaci. Jak najít a nechat si sledovat dotace přesně pro vás? Jak se v dotacích zorientovat tak, aby vám neunikly přesně ty, u kterých máte největší pravděpodobnost, že ji získáte? j4bPoradce.cz vám pomůže je najít a získat.

Načítání trvalo 0.0610 sekund.