+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonský topol, Výsadba

Klíčová slova: Japonský topol, pěstování Japonský topol, Dotace J

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2011

Popis: Výsadba topolu, s. r. o. je společnost, která se zabývá pěstováním Japonského topolu. Zajišťuje výsadbu, údržbu a sklizeň Japonského topolu. Zakládá plantáže s Japonským topolem na klíč. Vysazuje i jiné rychle rostoucí dřeviny.

Web: www.vysadba-topolu.cz

Další související informace

Rychle rostoucí topoly

japoský topol, rrd, japan, rychle rostoucí dřeviny – Prodej italských odrůd rychle rostoucích dřevin s vysokým nárůstem dřevní hmoty. Kvalitní italské odrůdy. Kompletní nabídka mechanizace k pěstování rychle rostoucích topolů. Poradenství v oblasti pěstování.

Dotace, granty, projekty

dotace, dotace eu, granty, oppi, esf, op lzz, – Zajistíme Vám dotace a granty EU, připravíme projekty z programů OPPI a OP LZZ. Zpracujeme vzorně žádost o dotace, podnikatelský záměr, výběrové řízení a vyúčtování dotace. Jsme Vaším průvodcem, rádcem a oporou ve světě dotací EU.

Levná stavební pouzdra JAP

stavební pouzdra, stavební pouzdro, pouzdra JAP, J – Prodej levných stavebních pouzder výrobce JAP, stavební pouzdra Vám dodáme s dopravou zdarma až do domu. Informujte se na naší infolince, kde Vám rádi poradíme s výběrem. Naše firma se specializuje na prodej a montáž kvalitních dveřních pouzder JAP.

Načítání trvalo 0.0702 sekund.