+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Japonský topol, Výsadba

Klíčová slova: Japonský topol, pěstování Japonský topol, Dotace J

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2011

Popis: Výsadba topolu, s. r. o. je společnost, která se zabývá pěstováním Japonského topolu. Zajišťuje výsadbu, údržbu a sklizeň Japonského topolu. Zakládá plantáže s Japonským topolem na klíč. Vysazuje i jiné rychle rostoucí dřeviny.

Web: www.vysadba-topolu.cz

Další související informace

Rychle rostoucí topoly

japoský topol, rrd, japan, rychle rostoucí dřeviny – Prodej italských odrůd rychle rostoucích dřevin s vysokým nárůstem dřevní hmoty. Kvalitní italské odrůdy. Kompletní nabídka mechanizace k pěstování rychle rostoucích topolů. Poradenství v oblasti pěstování.

Dotace, Centrum pro rozvoj Vysočiny

dotace pro začínající podnikatele, dotace pro země – Občanské sdružení Centrum pro rozvoj Vysočiny zprostředkovává dotace z EU. Vyřizuje získání dotací pro podnikatele, dotace pro zemědělce, dotace pro začínající podnikatele, dotace pro začínající zemědělce, dotace pro obce a města. Dále se zabývá administrací dotací, organizuje výběrová řízení, veřejné zakázky, vyhledává nejvhodnější dotační tituly pro všechny podnikatelské či jiné investiční záměry. Získává dotace pro založení plantáží rychle rostoucího Japonského topolu. Zařizuje výsadbu a nákup řízků Japonského topolu.

japonský topol

japonský topol – Registrovaný pěstitel sadby RRD- JAPONSKÉHO TOPOLU Klon J-105. Řízky, Pruty, Kořenáče prostokořené Klon j-105.Registrovaný pěstitel sadby RRD- JAPONSKÉHO TOPOLU Klon J-105. Řízky, Pruty, Kořenáče prostokořené Klon j-105

Načítání trvalo 0.1203 sekund.